Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhimlő oltást hol szerezt...

Bárányhimlő oltást hol szereztètek be?

Figyelt kérdés

Végig jártam az összes gyógyszertárat és nincs raktáron meg se tudjak rendelni,hiánycikk.

Van olyan ahol készleten volt mostanában?Varilrix kellene.

Állítólag van egy másik típus is, az is ez ellen,azt is kétszer kell oltani. De nem tudom az milyen,gyengebb-e vagy mitől más...Az a varivax nevű lenne..azt be tudják szerezni.


2018. aug. 31. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos szokta az oltásokat megrendelni és neki fizetjük ki, magán. Én erről a második fajtáról nem is hallottam, csak a Varilixről.
2018. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisebb település pici gyógyszertárában. Megyeszékhelyen, kisvárosban én sem kaptam, csak a szomszéd falu patikájában. Ez múlt héten volt.
2018. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Varivaxot írt alapból a doki. Azt adattam be az 5 éves fiamnak.
2018. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!