Vaspótlás vasborral?

Figyelt kérdés
Kislányom 17 hónapos és két havi maltofer- kúrával semmit sem emelkedett vérében a vas értéke, a vasraktáraké úgyszintén. Adott már valaki vasbort ilyen kicsi emberkének? A félreértések elkerülése végett: ez nem alkohol.

2018. dec. 17. 05:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kreuterblutot akartam ajánlani, de az 4 éves kortól adható. Szerintem próbáld ki a vasbort, csak gyümölcslé koncentrátum. Nekem terhesen se a Maltofer tabletta, se a NeoFerro folgamma SEMMIT nem segített, a Kreuterbluttal + célkalé, sok mákos étel tudtam javulást elérni még ikerterhesség mellett is. (Pedig már közel álltam az intravénás vaspótláshoz.)


Szerintem próbáld ki ezt a vasbort, plusz próbálj meg neki olyan ételeket adni, amiben sok a vas.

2018. dec. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Én felnőtt vagyok, de nekem semmit sem értek a vastabletták, így intravénás vaspotlást kaptam, semmi baj nem volt vele, nem tudom gyereknek lehet-e adni, nálam nem szívódik fel a vas, ha a lányodnál is ez van, akkor bármit adhatsz neki, nem tud hasznosulni.
2018. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy néz ki, nálunk sem válik be a maltofer. 2 hónap alatt 3.6- ról 3.7- re emelkedett az érték, ez pedig egyenlő a nullával. Közben kaptam választ, 18 hónapos kortól adható a vasbor, 1 kiskanállal.
2018. dec. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!