Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki vaspótlás...

Van olyan, aki vaspótlás céljából Béres cseppet ad a babájának/gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mandula műtét előtt semmi nem hozta helyre a gyerek vérsülyedését, pedig mindent végig próbáltunk, aztán a Béres csepp 1 hét alatt helyre tette, szóval biztosan jó és hatásos készítmény. Én kimondott vaspótlásra viszont inkább valami vas készítményt adnék pl. Martofert (vényköteles ha jól tudom)
2013. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom, azzal próbálkoztunk először mi is, meg az Aktiferrinnel is (utóbbit nem tudtuk beletuszkolni sem), de nagyon szorulásos lett és puffadt tőle úgy, hogy egész éjjel fent voltunk a szélgörcsök miatt.

Ezért ajánlotta a doktor a B. cseppet, csak kíváncsi vagyok, hogy valakinél ez használt-e, mert ahogy látom, sokkal kevesebb vas van benne, az ára viszont borsos. (És már amúgy is szedünk elég sok mindent)

2013. júl. 4. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is adunk Béres cseppet, két és fél éves a nagylányom. A kicsi még nem kapja, 10 hónapos még csak. Szintén a vas miatt adom, de inkább megelőzésre - lévén vegetáriánusok. Szerencsére közel sem fenyeget a vashiány, szóval azt nem tudom, hogy vajon olyankor jó lehet-e, ha már kialakult vérszegénység van. Hogy egyébként emiatt-e vagy sem, nem tudom, de nagyon keveset beteg.
2013. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!