Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 évesnek hasmenés ellen mit...

2 évesnek hasmenés ellen mit lehet adni?

Figyelt kérdés
Széntablettát láttam, hogy csak 3 év fölött adható. 30-án hányt, azóta megy a hasa, enni nem nagyon eszik :( Inni iszik, bár nem sokat, kb fél litert ivott ma összesen.

2019. jan. 1. 21:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 1. 22:15
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

Pici Pepsi kóla, szoba hőmérsékleten, szénsavat kirázod belőle, és lassan, kortyonként, vagy kanalazva.

Nem tudom, mi van benne, de nekünk bevált. A gyerek is örül neki, mert egyébként nem kólázunk.

Normaflort is adhatsz neki nyugodtan.

2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tegnap Szilveszter alkalmából adtam neki, azt szívesen itta. Holnap bevetem újra. (Én se adok sűrűn, max ha én iszok, meg szokta kóstolni, de ha azt akarja inni, ilyenkor inkább igya.)
2019. jan. 1. 22:33
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Legalább egy mai, modern orvosi véleményt ne pontozzatok le olvasás nélkül. Itt sorakoznak a hülyeségek, mint a keksz, az orvos válasza meg lehúzva?
2019. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd utolso! Eljen a kola meg a cukros tea...........
2019. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozta le, de nem én voltam, az biztos.
2019. jan. 1. 23:29
 17/22 anonim ***** válasza:

A gyumolcs vagy fekete tea pici szollocukorral jo (bar fekete teat pont az izgato hatasa miatt nem adnek neki)

Nem agyon cukrozva de ha nem eszik kell nemi energia

Kulonben legyengul 3-4 nap alatt teljesen

A kekszet dokik is mondjak ... Azzal mi a gondod ?


A kola tenyleg hulyeseg mert az ok h regen tenyleg jo volt de ma mar nem az az osszetetele ...ergo felesleges .

2019. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Smectát banánnal tudod beadni úgy, hogy le is érjen egy ekkora gyereknél. Bármiben feloldva (már amennyire sikerült) rémes, biztos, hogy nem isszák meg. Összetörök egy fél banánt és egy kiskanálnyi Smectát keverek bele. Így még nem érezni az ízét.
2019. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hasfogót magamnak se, gyereknek sem. Ki kell tisztulnia minél hamarabb.

Inni igyon sokat, nem baj ha nem eszik.

Sajnos ilyenkor a tejes dolgok, tápszer, tejital tiltólistás, csak irritálják a gyomrot, bélbolyhokat. Az én 2 évesem se nagyon bírná nélküle, de muszáj sajnos. Pár nap alatt rendben lesz, kitartás!

2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Orvos is csak probiotikumot javasolt. Vettünk Normaflore-t meg rehidráló oldatot, de az íze miatt azt nem issza meg :/
2019. jan. 2. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!