Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés ellen mit javasoltok?

Timcsikusz kérdése:

Hasmenés ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2 napja megy a hasam.És görcsölök mintha meg akarna jönni.Ami fura mert eddig székrekedéssel küzdöttem.Nem tudom mitől lehet ebbe a melegbe alig eszek valamit.

Vettem málnalevél teát hogy majd iszom 36.héttől.

De köztudott hogy hasmenés ellen is jó plussz görcsoldó.

Szerintetek ihatok egy bögrével?Az még biztos nem indítja el a szülést.Viszont hasmenés ellen lehet hogy bőven elég.

32+5 hetes kismama


2013. aug. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a banánt? Nekem az vált be, megeszel 3 darabot és hátha segít, szerintem próbáld meg.

Én nem innék málnalevél teát.

2013. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem innék málnalevelet.

Próbálj rostos ételeket enni, vagy vegyél be széntablettát!

2013. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Okéss a banán jó ötlet eszembe sem jutott:)

Köszönöm!

2013. aug. 9. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nekem azt mondta, a széntabletta mehet ilyenkor nyugodtan.
2013. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 9.napja szenvedek a hasmenéssel...Még infuziot is kaptam mert a 7. napon leesett a vercukrom. Diéta es Smecta port kell innom. Hiaba diétázok megy a hasam es mar utalom a keksz fott krumpli parolt hus etrendemet.Ma ettem egy falat rantottsajtot ed rantotthust ed meg tartart is mert igx is ugy is megy, nem valtozik semmi.Akkor legalabb egyek finomat.En viszont nem gorcsolok es csak napi egyszer megyek a wc-re.
2013. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is banánt ettem, meg a szokásos keksz, krumpli, alma.

Nekem tegnap ment a hasam egy kicsit, és ma teljesen rendben volt a székletem. Remélem megoldódik neked is hamarosan.

2013. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy fokkal jobb volt már ma.Olyan gyomor rontás szerű érzés a gyomrom is fáj meg hányingerem is van.Végülis nem rohangálok óránként vc-re annyira nem vészes de ha nem múlik pár napom belül elmegyek háziorvoshoz.

Jobbulást annak aki beteg!

2013. aug. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!