Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Honnan tudom hogy az 1 hónapos...

Honnan tudom hogy az 1 hónapos babám beteg?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem hogy a kicsi alvás közben nehezen veszi a levegőt ki is szívtam neki az orrát csak az egyik orrlyukából jött az is víztiszta volt. Ezen kívül más tünete nincs lázát megmértem az 36, 6 volt köhögni nem köhög délelőtt viszont nyugosebb volt, sokáig sírt de elég hasfajos baba éves közben sok levegőt nyel és nehezen büfizik, de két nagy büfi után elaludt. Ha elkapott volna valami betegséget akkor láza is lenne vagy honnan fogom felismeri? Aggódom mert tegnap hallásvizsgalaton voltunk és sok beteg gyerek volt a rendelőben bár rögtön behivtak minket így csak kevés ideig voltunk egy legtérben velük

2019. jan. 18. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Nasivin baby orrspray legyen otthon, ha bedugulna az orra, és természetesen lázcsillapító.

Picit náthás jelenleg, de ezek jobb, ha vannak otthon.

Jó babázást! :)

2019. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lázcsillapító van itthon és szívom az orrát etetések előtt még akkor beszerzünk orrsprayt is köszönöm első baba és elég paramami vagyok :)
2019. jan. 18. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
A nátha ugyanúgy néz ki a babánál is, mint nálad, észre fogod venni ha beteg. Ami nálunk bevált: tengervizes orrspray, orrszivás után használjuk, majd pár perc múlva újra kiszívjuk és jó még a babyluuf kenőcs is.
2019. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baby luuf balzsam valóban jó, de csak fél éves kortól használható. Tengervizes orrspray és párásíts.
2019. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!