Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves kisfiamnak folyik a...

2 éves kisfiamnak folyik a füle de ilyen halvány sárgás meg ilyen átlátszo szinű. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az az jó , mármint az hogy kifolyik ,,fülgyulladása van, és most ugyanúgy folyik mint amikor az orra folyik valakinek.

Nagyon sokszor a fülgyulladást nem lehet észrevenni ,a folyadék bent marad, pang ezzel még nagyobb gyulladást okozva sőt a barátnőmnek a fia ez miatt lett átmenetileg süket. Évek teltek el , és még mindig nem hall rendesen. Úgyhogy szerencse, hogy kifolyik a tiednek.

2019. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Vidd orvoshoz,ne itt kérdezgess,eszem megáll. Sogoromék fiának volt ilyen,hogy folyt a sárga trutyi a füléből,csúnya gyulladása volt,elhuzodott neki hónapokig,csomoszor szivatták a fülét,majd 2 honapig volt korházban.
2019. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Második válaszoló , gondolom majd elviszi holnap, de most így vasárnap délelőtt teljesen felesleges bárhova rohanni, ez nem ügyeletre tartozik. Egy kis megnyugtatást szeretett volna , hogy nem az almalé folyik-e ki a füléből vagy mi van vele.
2019. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem miért itt kérdezel ahelyett hogy felhívnád az orvost/védőnőt. Ha az én gyerekem füléből folyna valami annyit sem késlekednék hogy kiírjak ide egy kérdést...
2019. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi kérdező teljesen normális dolog hogy a 2 évesek füléből gennyes cucc folyik. Így jó?
2019. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hétvégén nem elérhetőek a dokik. Én sem tudnám felhívni egyiket se ilyen gonddal. Gondolkozzatok már.
2019. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki nem tud normálisan válaszolni kérem ne irjon. Vinni fogom orvoshoz de csak holnap tudom elvinni. Amugy meg igen fülgyulladása volt csak amikor voltunk orvosnál mert hányt meg minden akkor még nem volt jele hogy be van gyulladva a kis füle. Hétvégére elkezdte piszkálni és tettünk rá só párnát..ami meg is inditotta neki de az elmult. Most megint elkezdett folyni neki. De nem ugy mint elötte hanem ilyen víz szerü átlátszo sárgás .
2019. jan. 20. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Ügyelet ma is van,mint minden vasárnap.
2019. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Ügyeletre kell vinni.
2019. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!