Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos nagyon náthás hiàba szívinfarktus az orràt továbbra sem kap levegőt és a száján veszi.mit adja neki hogy kiduguljon? Befujok tengervizes oldattal várok kicsit és szívinfarktus ki neki jön is rendesen addig csinálom amíg jön sokszor 7 8 percet is hogy mind kijöjjön.Àtnezem mind két orrjàratot többször is nem e jön még valami ha Tisza abbahagyom. Befujok nasivinnel .ennek ellenére nem kap levegőt az orràn egész nap a száján veszi éjjeli és délután mikor alszik nincs gond legzés könnyítő parnàn alszik salvus vizes pàràban és bekenem baby lufftal denappal nem értem mi van? .
2019. febr. 23. 13:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsànat nem szîvinfarktus hanem szivogatom a telefon önnàlositotta magàt.
2019. febr. 23. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha náthás, naponta többször ki kell szívni az orrát.

Add neki a c vitamint, és igyon sokat.

Ha nem javul, vagy zöldes a váladék akkor doki.

2019. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nem zöldes nem sàrgàs naponta sokszor szivom neki C vitamint is kap és sokat iszik is plusz beszéltem a dokival ő ajànlotta a karevir orrsprayt is azt mondta 3 4 nap és elmúlik a nàtha 6 napja nàthàs nem hasznàl . jó kedvű izgő mozgó csak rossz hallgatni ahogy veszi a levegőt szegény.az orra csak akkor folyik ha levegőn van . itthon nem is folyik ki neki csak ha befulyok tengervizes spray el.nem értem ha kiszivok mindent miért nem kap levegőt és ha alszik minden ők legalább is eddig .
2019. febr. 23. 13:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van valakinek valami ötlete ami bevàlt légyszi írjon
2019. febr. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!