Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázott a babám, hogy tudok...

Megfázott a babám, hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4-5 napja megfázott a babám, este lázas, köhög, folyik az orra, tiszta csipa a szeme. Igen, voltunk orvosnál, ő lerendezte annyival hogy majd átfut rajta, ezért igen, elvittem másik orvoshoz is. Ő csak azt mondta szívjam az orrát és írt fel neki orrsprét. A szemére annyit mondott, hogy elmúlik ha meggyógyult, ezért igen, elvittem a védőnőhöz is, ő írt rá szemcseppet, és azt mondta sokat szopizzon, sokat igyon. Ezeken kívül mivel tudok neki még segíteni, hogy jobban legyen? Annyira sajnálom szegényt! :'(

#baba #megfázáss
2019. ápr. 5. 04:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az lemaradt hogy 7 hónapos.
2019. ápr. 5. 04:06
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Orrszi-porszi, Cebion, sok-sok szopi. Hipp-hopp jól lesz! 😊
2019. ápr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Cebion csepp, orrszívózás, tengervizes orrspray naponta többször, nasivin orrcsepp reggel és este(pár napig használható, amíg nagyon taknyos) ha köhög nekünk Sinupret szirupot írt fel a gyerekorvost, Baby Luuf balzsam. Szerencsére még nem volt lázas, de gondolom akkor kell valamilyen lázcsillapítót is adni. Ebben nem tudok segíteni. Kitartás!
2019. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp most vagyok ebben benne a 3 hónaposommal. Szívom az orrát, cebiont és Sinupretet adok neki. Már gyógyulóban van, de még mindig köhög és szívni kell az orrát. Igazából sok mindent tényleg nem tudsz tenni, minél többször szivod az orrát annál jobb lesz.
2019. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!