Elkaphat így valamit?

Figyelt kérdés
15 mp alatt történt. Kivettem a gyerek pelenkáit a zacskóból és betettem a pelenka tartóba. A babám a babahordozóba volt, elővettem azokat a dolgokat sterilizálni amit a védőnőnk hozott. Egy csörgőt és egy rágókát.. letettem a földre, a baba mellé, ZACSKÓBA voltak a dolgok, a védőnőnk mondta hogy mindenképp sterilizáljam a dolgokat. Még kimentem a pelenkás zacskóval a kukáig és visszajöttem, férjem beledugdosta a rágókát a gyerek szájába! Azt se tudja kié volt semmit nem tudott ő megfogta és a gyerek szájába adta! Amikor megláttam a sírógörcs kerülgetett.. mondanom sem kell jól összekaptunk.. 3 hónapos a babám , 1 hete volt benne valami hasmenéses vírusba.. nem akarom újra végig csinálni azt a hetet!!! Szerintetek elkaphat így valamit? Nagyon aggódom :( kitudja kié volt ..

2019. ápr. 8. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg nem véletlenül mondta a védőnő, hogy sterilizáljátok. Mondjuk kicsi az esély rá, hogy bármi durvát elkapna, mert ugye a használt cuccoknál automatikusan mondják, hogy "egy mosás ráfér", szóval azért túlizgulni sem kell. Ha fertőző betegé lett volna, szerintem meg sem kapjátok.
2019. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utoljára írom le.. a csörgő egy zacskóba volt a rágókával... levettem a szekrény tetejéről mert a csörgőt odaakartam adni a babámnak..
2019. ápr. 8. 13:49
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Semmi baja nem lesz. Azért szomorú, hogy csörgőre se talik, de gyereket kellett vallalni
2019. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 úristen... neked nem kéne gyereket vállalni ilyen mentalitással!
2019. ápr. 8. 13:51
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Írd le nyugodtan utoljára, hogy egy zacskóban volt akármivel is, mert nem tudom észrevetted-e, de a gyerekednek bármit a kezébe adsz, nem fogja megállapítani róla, hogy az rágóka-e vagy sem, mindent a szájába fog venni. A csörgőt is. Csak úgy mondom.
2019. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

Valoszinuleg a kerdezo ra van szorulva, ezert hozta neki a vedono.

Amugy meg idonkent mindenbilyenbjatekot sterilizalunk, csak ugy, mint elso hasznalat elott.

Baja nem lesz, max kis esellyel, nalunk a bolcsibe most epp azt kezdte el valamelyik gyerek, h a falat nyalja, a tobbi meg utanozza, en meg hulyet kapok tole, h nyalogat, fujjjj! :D

2019. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem adnék használt rágókát a lányomnak se játékot.

De tény, hogy néhány hónap múlva a padlót/szónyeget fogja nyalni. Mindent nem tudsz sterilizálni, csak tisztán tartani.

Lányomnak az az új szokása, hogy körbe nyalja a játszószőnyeget. Minden nap kimosom de biztos hogy úgy is marad rajta valami féle kosz.

2019. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

"13 úristen... neked nem kéne gyereket vállalni ilyen mentalitással!"


Kedves vagy. Van már. Telt anno csörgőre, nem volt használtra szükség

2019. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezek olyan fura történetek. Fogtad a sz..s, pisis pelenkákat, levetted a csörgőt a szekrény tetejéről, letetted gyerek mellé a földre, én jobban aggódnék amiatt hogy sz...pelenka fogdosása után, kézmosás nélkül pakolgatsz gyerekholmikat- a hasmenéses vírust ezért kapta el.


Az hogy a férjed minek dugdozta a gyerek szájába a rágókát megint rejtély, tanította rágókázni???

2019. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!