Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek le kellett volna...

Szerintetek le kellett volna már menjen a láza? Adnom kellene neki paracetamol tartalmú kúpot? Hány óránként adhatom felváltva a két hatóanyagot?

Figyelt kérdés
Kisfiam lázas és 18:15-kor adtam neki algoflex babyt, de még nem ment le a láza! Hűtőfürdőt most nem szeretném alkalmazni, ha nem muszáj, mert már alszik.
2019. ápr. 13. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Én most azonnal adnék neki más hatóanyagú lázcsillapítót és párhuzamosan elkezdeném a hűtőfürdőt.
2019. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Sok betegség jár csillapíthatatlan lázzal-3 napos láz, tüszős mandula, rota....alapvetően ez nem jelent gondot. Ami okozza az jelenthet. Be van oltva mindenféle agyhártyagyulladás éy tsai ellen? Nezted a manduláját? Hányás, hasmenes?


Mitől ilyen magas a láza?

2019. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Az én lànyom 3 éves. Most volt tüdőgyulladása. 10 napig volt lázas.


Annyit mondott a doki,hogy 38.6 alatt legyen a láza,úgy adjam a gyógyszert. Ennek ellenére 39.6 volt napokig. Én Flamborint adtam neki,meg Cataflam cseppet.

2019. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

Csak azért írtam,mert a lányom làzát 10 napig nem tudtam lehúzni!

A házidoki észre sem vette a tüdőgyulladást,csak az ügyeletes orvos. Ő küldött minket röntgenre. 11 injekciót kapott...

2019. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Az én lányom is 4 éves, hamar felszökik a láza. Ha lázcsillapító után órákkal is 39 fölött van akkor bizony hűtőfürdő, ha alszik akkor is. Egyszer nem tettem meg, a 40 fokot is elkerülte bőven..

Nappal ha nincs nagyon rosszul akkor 38,3-5 körül kap lázcsillapítót.

Ezzel ügyeletet hiába hívod, azt fogják mondani, hogy hűtsd le. Az biztos használni fog.

2019. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd aludni és mérj rá időnként, ha nem megy feljebb nem kelk adni semmit, ha nyugodtan alszik.
2019. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Nálunk egyedül a germicid kúp vitte le a lázat.
2019. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
A gyerek sürgősségin azt mondta a doki,hogyha nem hat a Flamborin, egy óra múlva már adhatom a Nurofen kúpot.
2019. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, mind nagyon hasznos válasz volt számomra. Nagyon köszönöm nektek. Jobbulást kívánok minden beteg gyerkőcnek. :) Tőlem mennek a zöld kezecskék.
2019. ápr. 14. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!