Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes varandos vagyok....

9hetes varandos vagyok. Nagyon faj a fejem. Paracetamol tartalmu gyogyszert bevehetek? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Utana olvastam,hogy ezt lehet szedni de orvossal kell konzultalni elotte,viszont megoszlanak a velemenyek es azt irjak,hogy ivarszerv karosito hatasu a magzatra nezve. Ti mit szedtetek/szedtek? Kulfoldon vagyunk epp a parommal. Panodil 500mg tudtam venni a gyogyszertarban amit terheseknek lehet szedni.
2019. febr. 15. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. M.ON. panadol,benuron, max algopyrin
2019. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sima panadolt lehet szedni terhesen, a rapid extrát nem.

Itt Magyarországon kb. minden kismamának paracetamolt javasolnak lázra, fájdalomcsillapításra.

2019. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Panadol rapid szedhető
2019. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Advil ultra forte-t szedtem, az orvosom szerint ez csak egy túlparázås...
2019. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már szedtem be kb a 6.hétben is Panodilt. A gyógyszertáros azt mondta alkalmanként 2db ot is bevehetek egyszerre naponta 3x 3 napig. Szerencsére az első 2után elmúlt a fejfájás. Később megint volt fejfájásom. Akkor csak 1et vettem be. Hatott a gyógyszer. És most legutóbb mikor feltettem a kérdést utána olvastam és teljesen beparáztam. Így csak egy negyedet vettem be. És az is hatott szerencsére! Köszönöm mindenkinek a választ!
2019. febr. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!