Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van most valami vírus, ami...

Van most valami vírus, ami lázzal jár? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

8 hónapos babám kedden belázasodott. Azóta is magasabb a hője (bár a konkrét láz csak estére jött vissza újra, 38.6°C)

Voltunk orvosnál, semmit nem látott rajta.

(Köhög hurutosan, de ez egy hónapja tart, obstruktív bronchitis + esetleges asztma, ezzel májusban megyünk kontrollra.)

Csak félek, nem akarom, hogy nagyobb baj legyen.



2019. ápr. 25. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mindig van vírus, meg baktérium is. Nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni, még csak csütörtök van simán lehet három napos láz is. Sosem rohangásztam orvoshoz hőemelkedéssel.
2019. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. Most minden gyerek beteg mifelénk, az én fiam is úgy elkapta, hogy még bölcsibe sem jár. Magas láz, 39,5 körül, hányás-hasmenés, de hamar lecseng, harmadnapon már szinte kutya baja sem volt. (Ha hányna, itass vele pár korty szőlőlevet. Nekem most mondta a gyerekorvos, hogy az jobb mint a víz, mert kevesebb az esély, hogy kihányja. Mondhatta volna korábban is. :) )
2019. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bronchitis mellé eleve társulhat hőemelkedés, én úgy tudom, szóval nem feltétlen kell más álljon a háttérben.
2019. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Ez érdekes...

Minden betegséggel kapcsolatos kérdésnél rögtön lerohanják az anyukát, hogy mi az, hogy itt kérdezget, vigye orvoshoz azonnal, nekem is mondták már.


Hőemelkedéssel én se viszem amúgy, de én a 38.6-ot már nem ide sorolom.


Igazából attól félek, hogy esetleg felülfertőzés van (mivel mint írtam, több, mint 1 hónapja húzódik a köhögés, nem ürül ki.)

2019. ápr. 25. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 hete hétvégén volt olyan hírtelen láza a gyereknek, hogy azt hittük kórházba kell vinni.

Lefektettem délután aludni,és nagyon nyűgösen kelt fel. Láttam rajta,hogy nagyon piros, meg ereztem is hogy forró. Megmértem a lázát, 37. Ez volt negyed 3-kor. ¾ 3 kor már úgy nézett ki a gyerek mint a rák, olyan vörös volt. Megmérgem újra neki 40,2. Lázcsillapító, tea és semmi baja nem volt. Gyerekorvos se látott ilyet,fogalma se volt mi volt vele.

2019. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!