Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valamelyikőtöknél most...

Van valamelyikőtöknél most hasmenős magas lázzal járó vírus? Meddig tart?

Figyelt kérdés
4 és fél éves kislányomat kedden hoztam haza lázasan az oviból. Szerda este elkezdődött a hasmenés és a magas láz. Folyamatosan hűtőfürdőztem és a lázcsillapítókat is kombinálnom kellett, mert nem akart lemenni a láza. Többször volt 40 fokos. Ma már "csak" kétszer volt 38 felett. De a hasmenésmég mindig megvan... Meddig tart? Visszavigyem holnap a dokihoz?

2013. dec. 20. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem vidd vissza. Néhány hete volt nálunk is hasonlò 3 és 2 évesek. Nagyon magas láz csak 2 napig volt, a hasmenés jòval tovább tartott. Kaptak bélfertőtlenìtő oldatot, gyògyszertárit, az segìtett.
2013. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami gyógyszertári hasfogó port írt fel a doki. Tegnap óta kapja. De még mindig ugyanúgy folyik belőle... :-( és alig eszik... ez azt jelenti, hogy három nap alatt egy csomag ropi... :-( de iszik rendesen.
2013. dec. 20. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!