Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hajnalba fel kel kelteni a...

Hajnalba fel kel kelteni a gyereket h beadjam neki az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Ugye 8 óránként kell adni de most például este 8kor kapta és ugye a következőt hajnali 4kor kell . Most akkor is fel kell kelteni mikor alszik vagy elég neki reggel ?
2019. máj. 8. 01:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Plusz hogy a viharban kezdesz el megetetni hajnali 4-kor egy óvodást, hogy bevehesse vele a gyógyszert? Ha ennyire fontos lenne azt a nyamvadt Aktilt időre szedni, 10 év alatt már mondta volna valamelyik gyerekorvos. :)
2019. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen antibiotikumról van szó?
2019. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%

10!


Felenknegy nap 24 órából all. Ha 3×1 gyogyszert kell beadnj azknos idokozonkent, az felenk, ahol tudnak számolni, infras időközöket jelent. Megintcsak felénk ez több mint 4 óra. Az óvodást felébresztem arra a 10 másodpercre, beadom neki a gyógyszert, aztán vissza alszik.

Nálunk el szokták mondani, hogy fontos ag időpontokat betartani. Kórházban is felébresztenek miatta.

2019. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Augmentint kap . De akkor felkeltem utána gyorsan cumis üveg tea és kész . Köszönöm ezt a sok választ .
2019. máj. 8. 20:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Soha nem keltettem fel ilyen miatt a gyereket. Mivel alvás közben az emésztés is lelassul, tök mindegy, hogy ébredés után vagy ébredés előtt veszi be 2 órával. Csak a gyomrát fogja marni.
2019. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!