Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Szülők, ti gyakrabban voltatok náthásabbak gyerekként, mint mist a tiétek szokott lenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nátha, gyerek, betegség, táppénz

máj. 30. 11:18  Privát üzenet  

A válaszok
"Hidegallergiam" van, a gyerek pedig volt olyan balszerencsés, hogy örökölte, így mindketten meg vagyunk fázva szeptembertől májusig

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 30. 11:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor ez nem vírusos

# 2/8Időpont máj. 30. 11:50 Privát üzenet
Nem, ez pont olyan, mint a normalis allergia virágporra vagy hasonlóra. Bölcsiből, ovibol rendszeresen küldték haza a gyereket vele....Masnap xvittuk az igazolást, hogy semmi fertőző baja nincs. Nyilván amikor az volt, akkor az kezelve lett rendesen.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 30. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Orrfolyás miatt nem tudom minek otthon tartani a gyereket

# 4/8Időpont máj. 30. 12:03 Privát üzenet
En 8. osztály 2. feléig nem voltam beteg, pedig nagyon nagyon küzdöttem hogy beteg lehessek es legalább 1 napot hianyozzak a suliból 🤷🏻‍♀️😃

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 30. 13:15 Privát üzenet
De amúgy most a gyerekeim se betegesek, max orrfolyas ami van néha, de a durva betegségek elkerülik oket.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 30. 13:16 Privát üzenet

Igen,én nagyon sokat voltam beteg gyerekként. Kivették a mandulámat,mert akkor majd nem leszek annyiszor beteg,de ugyanannyira megbetegedtem csak sokkal jobban fáj azóta.

Gyerekeim szerencsére egyáltalán nem betegesek, ebben a tanévben az egyikük egyszer a másikuk kétszer volt beteg.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 30. 13:18 Privát üzenet
Sokkal betegesebb voltam, mint a lányom. Ő szinte nem is hiányzott az oviból.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 30. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
23 hetes ikerterhes vagyok egyre gyakrabban eszlelem hogy be kemenykedik a hasam Ez mennyire okozhat nagy problemat?
19 hetes kismama vagyok ikrek várhatoak a multhéten jobb oldalon a combtövemnél fájdalmat éreztem azota egyre gyakrabban előfordul 2 hete voltam orvosnal nagyon aggódom tudd...
Hozzátáplálás elkezdésekor, új ételek bevezetésekor gyakrabban van kakis pelus?
Dec.29-én egyutt voltunk a férjemmel, és tegnap óta barnásan vérzek, lehetek terhes? Az utolsó ciklusom óta 21 nap telt el és nekem 35 napnál gyakrabban nem jön, bár nagyon rendszertelenül jár.
Van itt olyan, aki óvszeres védekezés mellett esett teherbe? Tényleg megtörténhet gyakrabban, mint gondolnánk?
4-6 év közötti gyermeked milyen gyakran kap antibiotikumot? Milyen betegséget kap el gyakrabban?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!