Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, ti gyakrabban voltatok...

Szülők, ti gyakrabban voltatok náthásabbak gyerekként, mint mist a tiétek szokott lenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
"Hidegallergiam" van, a gyerek pedig volt olyan balszerencsés, hogy örökölte, így mindketten meg vagyunk fázva szeptembertől májusig
2019. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem vírusos
2019. máj. 30. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez pont olyan, mint a normalis allergia virágporra vagy hasonlóra. Bölcsiből, ovibol rendszeresen küldték haza a gyereket vele....Masnap xvittuk az igazolást, hogy semmi fertőző baja nincs. Nyilván amikor az volt, akkor az kezelve lett rendesen.
2019. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Orrfolyás miatt nem tudom minek otthon tartani a gyereket
2019. máj. 30. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
En 8. osztály 2. feléig nem voltam beteg, pedig nagyon nagyon küzdöttem hogy beteg lehessek es legalább 1 napot hianyozzak a suliból 🤷🏻‍♀️😃
2019. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy most a gyerekeim se betegesek, max orrfolyas ami van néha, de a durva betegségek elkerülik oket.
2019. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,én nagyon sokat voltam beteg gyerekként. Kivették a mandulámat,mert akkor majd nem leszek annyiszor beteg,de ugyanannyira megbetegedtem csak sokkal jobban fáj azóta.

Gyerekeim szerencsére egyáltalán nem betegesek, ebben a tanévben az egyikük egyszer a másikuk kétszer volt beteg.

2019. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal betegesebb voltam, mint a lányom. Ő szinte nem is hiányzott az oviból.
2019. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!