Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés
eleonora18 nevű felhasználó kérdése:

19 hetes kismama vagyok ikrek várhatoak a multhéten jobb oldalon a combtövemnél fájdalmat éreztem azota egyre gyakrabban előfordul 2 hete voltam orvosnal nagyon aggódom tudd valaki segiteni? Miért van ez másnak is előfordult?

márc. 27. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is volt, kb 2 hétig tartott. Aztán egyszer csak elmúlt. Ez állítólag a medencében történő nyúlások miatt van.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 27. 23:10 Privát üzenet
Ahogy nő a méh, a tartóizmok nyúlnak. Ezt érzed. Ikerterhességnél hamarabb, és nagyobb terhelésnek vannak kitéve, így még erőteljesebb lehet a fájdalom. De ha idegesít menj vissza a dokidhoz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 28. 09:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
28. hetes kismama vagyok. Kisebb vizelet tartási problémám van, természetes ez ilyenkor? Másnak is előfordul?
31 hetes kismama vagyok és mostanában minden reggel görcsöl a hasam. Napont 4x 5 ször is elöfordul. Mitöl lehet ez? (szedem a magnéziumot amiennyit az orvos elöirt. )
34 hetes kismama vagyok eddig még nem történt ilyen de most egyszerűen nem tudom tartani a vizeletem egyáltalán! Azt halottam hogy nyomja a baba de nálam kb.5 percenként...
Más családban is előfordul, hogy nem foglalkoznak azzal amit a kismama mond/kér/veszekszik miatta, csak azért mert ráfogják, hogy a hormonok miatt érzékeny és hsiztis?
Forduljak orvoshoz? 18 hetes kismama vagyok és eddig teljesen rendben zajlott a terhességem, pár napja gyenge nyilalást érzek néha a hüvejemben. Június végén kell dokihoz mennem....
37 hetes kismama vagyok. /Első babamat várom! / A nyákdúgó wc-s közben szokott távozni általában, vagy máshogy is előfordul?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!