Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Három napos láz. Nektek hogy...

Három napos láz. Nektek hogy alakult?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom elkapta a "3 napos láz"... Gyerek orvosnál voltunk. Ő azt mondta hogy három nap után teljesen lemegy a láz és utána piros pöttyök jönnek ki majd a testén. Ez a negyedik nap és most felment tegnap este óta 38 fölé szépen lassan. Pedig azt hittem már túl van a lázas részén... Akinek van tapasztalata kérem írja meg. Köszönöm előre is 😊

2019. jún. 29. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi csak a pöttyöknél jöttünk rá, hogy ez az volt. Jött és ment az egész "kaland" néhány nap alatt. Nem volt vele semmi tennivaló. Tényleg 3-4 nap volt.
2019. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt.... 4.napon jottek a pottyok es ennyi, most is elkapta, de most a pottyok elmaradtak!:)


Megesik! Semmi baj nem lesz!:)

2019. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elkaphatja mégegyszer?!😓 Azt olvastam hogy utána "védett lesz" ezzel a betegséggel szemben... De azért köszönöm mindenkinek a választ
2019. jún. 29. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt,h egy vasárnap éjjel lett lázas,de egyből elég magas volt neki,semmi más tünet nem volt. Hétfőn reggel vittem orvoshoz,csak lázcsillapítást javasolt. Csütörtökön kellett visszavinni. Szerda este még 38,6 volt a laza,aztán csütörtök reggelre mintha elvágták volna. Aznap reggel csak a nyakán voltak pöttyök,mikor már vetkőztettem az orvosnál,akkor már tele volt. Semmit nem kellett csinalni vele,nem viszketett neki,csak fürdéskor pirosabbak lettek. Néhány nap alatt szépen el is tűntek. A láz kezdetétől a kiütések eltűnéséig összesen kb 8-9 nap telt el.
2019. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp fogzott, ment a hasa, lázas volt, csak a pöttyöknél jöttünk rá, hogy nem a fogzás okozta a lázat és hasmenést. A pöttyök pár nap alatt szépen eltűntek, Fenistil cseppet kapott rá.
2019. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!