Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 éves lányomon alkarján kez...

Tündi0212 kérdése:

4 éves lányomon alkarján kez fején kiütések vagy nem tudom mik jöttek kicsi feher pattanasszerű nem valadekozik nem piros nem duzzadt valakinek volt mar ilyen? Kepet csak igy tudtam tapasztalatokat varok nagyon aggodom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. júl. 4. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz mennék
2019. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Voltunk haziorvosnal ma aki nagyon sokat nem mondott irt kenocsőt gyulladascsökkentős. Ennyi. Bőrgyógyászhoz csak hétfőn tudom vinni holnap nincs rendelés
2019. júl. 4. 20:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálam a napallergia jár ilyen kiütésekkel,de hogy biztosat tudj mihamarabb vidd bőrgyógyászhoz
2019. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, ha betegre aggódnod magad azzal nem segítesz!Első körben én is napallergiára gondolok(nekem is van sajna). Ha meg kaparom egyre jobban viszket és kivörösödik.. Az alloe Vera valamelyest segít rajta. Illetve olvastam, hogy a liszt érzékenység is hasonló tüneteket okozhat... Erről nem tudok semmit.Gyerek mit mond? Viszket, fáj, ég?
2019. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy akár kezdődő ekcéma is lehet.. Utolsó voltan
2019. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amikor kijottek kicsit viszketet de most nem látnám hogy viszket. Nem fáj képen nem látszik rendesen a kézfeje eleg csunya nekem. Aggödom olvasgattam a neten de csak rüh és ekcémát találtam. Nem tudom mi lehet persze vistwm hêtfőn bőrgyógyógyászhoz. Ekcéma az nem kerek foltokban jelentkezik? Könyökén kezdődött es most mar a kézfején van ami ugye a legcsunyább az ekcéma is igy jelentkezik hogy terjed? A nap allergia?
2019. júl. 4. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez allergia lesz, én ha gombát eszem, akkor nézek ki így, nem adtál neki új élelmiszert? Pár nap alatt magától lelohad, kiszárad a helyén bőröm és egyszer csak eltűnik.
2019. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De neked egy helyen jön ki? Mert neeki mind a 2 kezén van most délután a térdén is lattam 1-2 csak.de mind két könyöke kézfeje
2019. júl. 4. 22:28
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki semmi újat
2019. júl. 4. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem ekcéma.Lányom egész pici kora óta ekcémás, az először olyan mintha száraz volna a bőr, aztán kivörösödik jó lángvörösre és a szélei továbbra is szárazak, ha hagynánk kisebesedne.Soha nem ilyen fehér pöttyökkel kezdődött.
2019. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!