Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 éves lányomon alkarján kez...

Tündi0212 kérdése:

4 éves lányomon alkarján kez fején kiütések vagy nem tudom mik jöttek kicsi feher pattanasszerű nem valadekozik nem piros nem duzzadt valakinek volt mar ilyen? Kepet csak igy tudtam tapasztalatokat varok nagyon aggodom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. júl. 4. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, csak a kezeimen szokott kijönni, a csuklóm körül és a kézfejemen, a könyökömig, ahol vekonyabba bőr. De neki lehet mosószertől, kozmetikumtól - új szappan, öblítő esetleg? Vagy túl sok allergén élelmiszer fogyasztása, pl. barack, eper, tejtermék, fagyi?
2019. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ez nem h múlna hanem több jön ki
2019. júl. 4. 22:59
 13/17 A kérdező kommentje:
Hétfőig egesz nap ezen kattogok de bizom benne hogy a kenocs valamit segit
2019. júl. 4. 23:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Még egy ilyet találtam, a páromnak szokott ez lenni:

[link]

Ez a melegkiütés, ilyen kánikulában könnyen lehet ez is (a képek között van olyan, ami hasonlít az általad feltöltött kiütésekre).

2019. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak egy felsőlégúti vírusfertőzés (szimpla nátha) után jött elő ilyesmi. Neki is könyökön kezdődött és terjedt a kézfej felé. Kaptunk rá krémet és magától elmúlt, de utána még évekig néha előjött könyökön és térden.
2019. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik mosogatószertől jött ki többször ilyen a kezemen, bőrgyógyász szerint allergia. Mióta hanyagolom azt a fajtát nem jött elő.
2019. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nem ekcéma. Majd a bőrgyógyász megmondja.

Milyen kremet írt az orvos? Ha szteroidos akkor napra véletlenül se vidd, vagy nagyon figyelj oda a fényvédelemre!

2019. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!