Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ovikezdéskor a bölcsis gondozó...

Ovikezdéskor a bölcsis gondozónőknek milyen ajándékot adtatok?

Figyelt kérdés

A "nem adtam" "azért kapja a fizetését" stb. válaszok nem érdekelnek, nagyon kedves, segítőkész, megbízható gondozónéniink vannak, én szeretném megköszönni nekik.

Aki adott mit, milyen értékben?


2019. aug. 10. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

"

Ha a bölcsitekben van kád(a miénkben volt, ha le kellett zuhanyoztatni a gyerekeket a kakitól), vehetnél hozzá ledes zuhanyfejet. Én vittem be a bölcsibe gyurmaszappant, azt is használhatták a gyerekek kézmosásnál.



Vihetnél egy buborékfújó gépet(3000ft ), amit használhatnak majd a következő csoportoknál..



Az a tuti, ha tárgyat adsz, és rajta lesz a gyereked kéznyoma/jele/neve.



Aminek én örülnék, az zenedoboz mondjuk, ilyen kis tekerős, lefekvésnél mindig lejátszanám a gyerekeknek..

"


A gondozoknak akar ajándékot adni. Mi a faxnak adna leeds zuhanyfejet a bolcsodenek?

???

2019. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A tárgy, amin rajta van a gyerek jele... na az az egy biztos, hogy ilyet nem tennék ki akkor se, ha tetszene.. :/
2019. aug. 11. 18:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno az első szülőin amúgy elmondták, hogy amennyiben a szülő ajándékozni szeretne, vegye figyelembe, hogy a gyerek által készített ajándékok, illetve a dísztárgyak, cserepes novenyek többsége az intézmény aulájában, a szekrényben fogja végezni. Felnott emberek, akiknek meg van a saját ízlésük, ami szerint berendezik az otthonukat és bármilyen szép is 3 eves Katika festménye, vagy a Herendi váza, a többség nem akarja és nem is fogja otthon kitenni. Volt egy kis füzet a csoport öltözőjében, oda fel volt írva, hogy melyik gondozónő mit szeret, mire allergiás, bárki megnézhette. Persze volt aki csak azért se egy tábla Milkat vitt, hiába volt ott fekete fehéren hogy annak örül az X néni, hanem a gyerekkel csináltatott egy kis agyagszobrot, aztán meg ott rinyált hogy miért van az aulában kitéve....
2019. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!