Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mondanád a gondozónőknek ha...

Mondanád a gondozónőknek ha úgy mennél a gyerekedért hogy nincs a ruhája átcserélve és nincs megtörölve az orra?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem hisz ez az alap dolog gondolom én, ruhája meg bőven van a szekrényében.
2019. szept. 15. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Ma biztosan nem adtam volna rövidnadrágot a gyerekemre du. Se

Magam is hosszúban voltam felül is.



Egy foltért és az orrért nem szólnék.

Tiszta maszatos pólóért, pisis ruháért igen

2019. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
És ha a váltó ruha is foltos lesz?
2019. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Minden tiszteletem a gondozóké és óvó, tanítónőké. Nehéz munka. Legtöbb esetben nem a gyerekek miatt, hanem a szülei és azok irreális elvárásai miatt. Ha tiszta mocskos lenne a gyerekem, megemlitenem, hogy volt ruha hagyva, ha már raszaradt takony lenne a gyerek orra alatt, esetleg azért is szólnék. De ha friss a takony is illetve a folt is, esetleg az nem egy nagy folt, akkor nem szólok semmit. És itt ugxan meleg volt, de nagyon cseles ez az átmeneti idő. Ha levetkőztetik és otthon még jobban kezd folyni az orra vagy belázasodik a gyerek, akkor meg az lenne a bajod, hogy volt hosszú nadrág, minek adtak rövidet... Van sapka, nincs sapka. Nem haragudj, nem tudom most simogatni a lelkedet, mert túlreagáltad.
2019. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem akkor reagálta volna túl ha jelenetet rendezett volna. Ehelyett mások vèleményét is megkérdezte.
2019. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A foltos ruhát nem cserélték le, nem is vártam el, a váltó is csupa kosz lett volna. Nyilván ha pisis akkor szóltam volna. Az orrukat sajnos nem sűrűn törlik, nincs rá idejük. Ez része nekem se tetszett de ez van.
2019. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát a foltot nem, ha nem volt olyan vészes. A takonnyal meg az a baj, ha én lennék a gondozó, biztos visszakérdeznek, hogy kedves anyuka nem gondolja-e ha nem hozna taknyosan a gyereket oviba nem kéne non-stop 20 gyerek orrát törölgetni akik elkaptak egymástól és akkor lehet, hogy nem lenni mi odaszaradjon. Nem hiszem, hogy nem töröltek meg, mert nem érdekelte őket. Szóval inkább hazasunnyognek 😂
2019. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy full taknyos hanem folyt az orra. Képbe vagyok milyen a fertőző orrváladék meg melyik nem az. Engem nem zavar ha a váltó ruha is koszos lett volna, mert azért van a szekrénybe több hogy ha koszos lenne otthon kimosom. Amúgy az egyikőjük rendszeresen át is öltözteti még a másik nem.
2019. szept. 15. 23:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Én elég kritikus vagyok, de nem értem a foltos problémát. Az én gyerekem poloja itthon is gyakran lesz foltos az evestol vagy az udvaron jatszastol, ez természetes. Ha nem vészes, nem is cserélem le, nyilván ha patakokban folyik rajta a leves, akkor igen.

Az orrfolyas esetén akkor szólnék, ha látszana, hogy régóta ott van.

2019. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg (egy korábbi hozzászólónak): az orrfolyas önmagában nem kene, hogy gond legyen, különben szinte szakadatlanul otthon kene maradnia a gyereknek. A bolcsiben úgy álltak hozza, hogy amíg az orrvaladek nem szinezodik el, és nincs láz, addig lehetett vinni a gyereket.
2019. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!