Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyivel előtte kell bölcsi...

Mennyivel előtte kell bölcsi jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretném bölcsibe adni. 19 hónaposan korai lenne? Vissza kell mennem az egyetemre és nem tudom máshogy megoldani, mindenki dolgozik a családban.

2020. jan. 29. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy korai e csak te tudod, meg szerintem senkinek semmi köze hozzá.

Majd áprilisban szokott lenni beiratás. Én már jeleztem a vezetőnek hogy szeptembertől szeretném bölcsibe a kisfiam. Itt nem veszik be amugy 20 hó alatt. Ő akkor lesz majd 27hos.

De feltétel hogy kell legyen munkáltatói.

Te esetedben hogy nem munkahelyre mész nem tudom mi a helyzet szerintem menj be és érdeklődő meg

2020. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minnél hamarabb kezd el. Nálunk van olyan bölcsi ahol akár egy évvel hamarabb jelentkezni kell, ha be akarsz jutni.

Főleg akkor fontos ha van kiszemelt bölcsőde és netán az még kicsit felkapottabb is.

2020. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
2020. jan. 29. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tavasszal, március-áprilisban valamikor van a beíratás. Akkor kell jelentkezni, ha bölcsibe szeretném járatni. Az én lányom is menni fog szeptembertől, 2 év 3 hónapos lesz akkor. Volt egy olyan opció is, hogy most januárban kezd, mert nagyon várnak már vissza a munkahelyemre, állítólag már a 4. ember van a pozíciómban, de senki sem válik be. Még csak most 19 hónapos, olyan kicsinek gondoltam még, így marad az eredeti terv, a szeptemberi kezdés. A fiam pont 2 évesen kezdte a bölcsit.
2020. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj be az adott bölcsibe, és érdeklődj. Nálunk a vezető azt mondta barátnőmbek h nagyon sok a jelentkező, és mivel ő nem tud munkáltatóit hozni (nem megélhetés miatt kell) így nem valószínű h bekerül.

Így is lett! Az államiba nem jutott be, de így h tudta mire számítson, már leszervezték a kislányak a fizetőset.

2020. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most adtuk be a papírokat 2 helyre is, mert túljelentkezés van. Nálunk egész evben lehet jelentkezni, de feltétel hozzá a munkáltatótól egy szándéknyilatkozat, hogy visszavesz dolgozni. Hogy nalad hogy lenne, nem tudom. De jobb előbb beadni, mert a legtöbb bölcsi tényleg tul van terhelve.
2020. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapestiek vgytok?
2021. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!