Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom, de már nagyon dolgozni szeretnék, nagyon rossz itthon depis vagyok. Meg persze a pénztelenség... 1 év 2 hónaposak vennék bölcsibe. Vigyem és menjek dolgozni? Féltem is, a párom is azt mondja félti. De a védőnő megnyugtatott hogy jobb lenne.
2020. febr. 28. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Így inkább vigyed. Még a végén szerencsétlen gyerekedet okolnád mindenért :/
2020. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Köztes megoldás nincs esetleg? Gondolok itt olyanra, hogy otthonról dolgozni, vagy nemtudom hogy dolgozik párod, de pl ha hétvégén otthon van, akkor hétvégi pár órás munkát vállalnál mondjuk.
2020. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgy nem lehet otthonról dolgozni, hogy ott van melletted egy totyogós, nem is értem, ezt hogyan képzelik páran. Alsó tagozattól talán, bár néha még akkor is kihívás.

Ha lesz munkád, nyugodtan vidd bölcsibe, persze. Semmi baja nem lesz.

2020. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem. De ezt nektek kell eldönteni. Én szeretek itthon lenni a gyerekeimmel.
2020. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó válaszoló. Nem értem miért ne lehetne otthonról dolgozni, akár amikor alszik a kicsi, vagy amikor apuka otthon van és anyukának van egy kis ideje. Rengetegen csinálják így, tehát aki meg akarja oldani az meg tudja oldani és nem a kifogásokat keresi. Én két iskolát csinálok totyogó mellett, és ősztől itthon fogok dolgozni is. Semmi segítségem a családtól, apuka van hogy csak hétvégén van itthon, mert elszólítja a munka. Egy egy éves gyereknek pedig az anyja mellett a helye! Persze ha valaki nem teheti meg hogy otthon marad, az teljesen elfogadható hogy beadja bölcsödébe, mert még mindig az a jobb megoldás, mint a nélkülözés, de a gyereknek akkor sem az az ideális!
2020. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, utolsó előtti válaszolónak szántam.
2020. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Biztos van olyan otthoni munka, ami mondjuk kötetlen időbeosztással végezhető, csak határidős, mint mondjuk a fordítás, azt lehet a gyerek alvásidejében végezni. A legtöbb home office viszont ugyanúgy 8-4-ig vagy hasonlóan van, mint egy normál iroda, csak nem kell bemenned. Én is így dolgozom, és az iskolaszünetekben néha még azt is nehéz megszerveznem, hogy le tudja ülni a gyerekeimmel ebédelni, pedig ők már nagyok. Egy 1-2 éves, vagy akár egy ovis mellett ezt lehetetlen lenne kivitelezni.
2020. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En itthonrol dolgozom. A 6 eves mellett is nehez megoldani, de a 8 honapos mellett kb keptelenseg! Az biztos, hogy nem probalta, aki szerint ez siman megy! Adott idoben be Kell tarcsazzak egy megbeszelesre, de a baba sir. Azonnal Kell a fonokomnek egy kimutatas, de baba bekakil, folyik az orra, ehes, olben akar lenni... 🤯

Szerintem jobb visszamenni, ha mar nem birod otthon, mert a babanak sem egy frusztralt Anya Kell, hanem egy boldog. Viszont arra keszulj, hogy eleinte folyton beteg lesz!

2020. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Neharagudjatok,de senki nem beszélt otthon végezhető irodai munkáról, ti pedig csak azzal példálóztok. De van olyan munkakör ahol ő tudja megszabni a határidőt, nem értem ezt miért nehéz megérteni.
2020. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam le hogy dolgozok itthon. Vasalok 1000ft/kg. De nehezen megy, sőt, nem megy. És egyedül vagyok én is. Apa mindig munka.. 1 évesen lehet hogy az anyja mellett a helye, ha van segítsége. 🙄🙄
2020. márc. 3. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!