Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki már a...

Van itt olyan, aki már a terhesség alatt elbizonytalanodott, hogy biztos jó ötlet volt-e a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Igen


A tesóval is simán


“Biztos akartam én ezt?”

2020. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ó mind a háromnál. Szerintem ez normális. De mindegyik életem legjobb döntése volt
2020. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ez gyakran felmerül az első harmadban, akár már a pozitív teszt làttàn is, még akkor is ha várt baba. Egy szintig normális, hiszen teljesen új élethelyzetet hoz magával, új kihívások és időnként megijed az ember. De elmúlik.
2020. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Akartuk, terveztük, nagyon vártuk
2020. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Néha megkérdezem a férjemtől, biztos akartuk mi ezt? Persze, hogy igen. Mindkettő tervezett volt, és bár néha égetnivalóak, sosem csinálnánk vissza.
2020. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 8.hónapban pánikoltam be. Aztán megszületett, azóta, azaz 6 éve tudom, hogy Ő életem legnagyobb ajándéka. Azóta egy pillanatra se bizonytalanodtam el, hogy megérte.
2020. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!