Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Melyik bölcsit választanátok?

Melyik bölcsit választanátok?

Figyelt kérdés

Mindkettő csana, 7 fős bölcsi. Közelebb legyen inkább de nincs udvara (játszótérre viszik őket) vagy picit messzebb de van udvar is? Az egyik 350m a másik 1000m van otthonról.


Egyébként szép berendezésű, hasonló árú és a gondozók is nagyon kedvesek.

Nektek mik voltak még a fontos szempontok bölcsi választásnál?


2020. febr. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját udvar biztonságosabb. Játszótérre bárki bemehet + nincs wc, ha van, nem lehet olyan higiénikus, mint egy saját csoporté. Tavasszal már sok bölcsisről lekerül a pelus, gyakoriak a "balesetek", játszótéren nem tud ruhát cserélni, sem pelenkázni.
2020. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját udvarut választanám.
2020. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
saját udvar
2020. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1000 m nem távolság azért, hogy saját zárt udvaron játszanak a gyerekek. Én 14 km-re is elvittem volna egy hasonló lehetőségért, de nem volt helyük.
2020. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi valaszokat!

Azt elfelejtettem írni hogy gyalog vinném bölcsibe. Reggel nem tudom mennyire vészes 1km sétálni vagy testvérfellépőn ülve 2 évesnek (jön a tesó és ő lesz a babakocsiban).

2020. febr. 28. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha babakocsival mész, az 10p. Fellépőn simán
2020. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 km nem sok, de azt 4-szer kell megtenned egy nap, nekem ez szempont lenne, de nem vagyok egészséges, szóval lehet másnak nem gond, én a közelebbit választanám.
2020. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját udvar. Nem olyan sok azért az az 1000 méter.

De! Programokban melyik milyen?

Hol szimpibbek? Ez is fontos szempont

2020. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!