Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi idősen kezdte a gyereke...

Mennyi idősen kezdte a gyereked a bölcsit?

Figyelt kérdés
És naponta vitted bölcsibe,vagy heti pár alkalommal csak?
2020. júl. 9. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
21 hónaposan. Előbb szerettem volna, de akkor nyitott a bölcsi. Eleinte 3 napot ment. 2 éves 2 hónapos korában visszamentem dolgozni onnantól ment minden nap.
2020. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Minden nap ment hiszen a bölcsi a dolgozó szülőknek van. 2 évesen kezdte.
2020. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, dolgozó szülő vagyok, de csak 2 és fél napot dolgozom hetente egyenlőre.
2020. júl. 9. 20:25
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nálad evidens hogy 2 és fél napot lesz a gyerek bölcsiben nem? Mert ha a többi napon otthon vagy nem indokolja a bölcsődei elhelyezést.
2020. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit parázol,nyugi nem veszem el a helyet senki elől, ez egy kérdésfeltevős oldal, totál ártatlan dolgot kérdeztem és a retardáld még ebben is talál belekötnivalót🤦‍♀️
2020. júl. 9. 20:39
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Jesszusom, ezek a kiégett Anyukák. Nekem minden nap ment a kisfiam 2 éves korától, azt tanácsolták, hogy így lesz meg a rendszer neki. Be is jött. Amúgy itthon voltam a tesójával, jujujjj..
2020. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Na az viszont gáz, ha valaki otthon van a kisebbel ès viszi a nagyobbat, akár mèg ügyeletbe is...


Komolyan nem értem, minek vállal valaki újabb gyereket, ha az előző is teher neki. A mi bölcsinkben is van egy kicsi, aki ott sírdogál minden nap, az anyja meg otthon van a kisebbel...

2020. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
A nagy 1 héttel a 2. szülinapja előtt kezdte, a kicsi most szeptembertől fog járni, akkor 2 év 3 hónapos lesz. Minden nap vittem/vinni fogom,mert én is dolgoztam/dolgozni fogok.
2020. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 7es, mondjuk azért mert szüksége van gyerektarsaságra? Vagy hogy könnyebb legyen beszoknia az oviba majd? Ki mondta, hogy teher? Te milyen jogon itélkezel ismeretlenül? A gyerekem 4 órát eltölt a bölcsiben, jól érzi magát en pedig tudok a kicsivel foglalkozni és rendbetenni a házat. Mi faj neked ezen?
2020. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Ja és nem állami, nem veszem el a dolgozó nők elől a helyet, nen kell beszarni.
2020. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!