Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptemberben kezdi a bölcsit,...

Szeptemberben kezdi a bölcsit, bepisilés?

Figyelt kérdés
Szobatiszta már 3 hónapja de van hogy becsorog a pisi eleje, későn szol. Beveszik így pelenka nélkül?
2020. júl. 20. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk azt kérték mikor kezdett szobatiszta lenni, hogy legyen elég váltóruha, és legyen bent pelenka is, ha úgy látják nagyon nem megy, akkor ráadják. Amúgy a lányom tavaszi szünetben lett szobatiszta. 2 hétig nem ment bölcsibe, és otthon sosem volt, baleset. A bölcsiben viszont többször előfordult. Mondták is nekem, hogy ez a gyerek nem is szobatiszta. Én meg erősködtem, hogy otthon nincs baleset, és továbbra is bugyiban vittem. Kb. 2 héttel később ott is megszűntek a balesetek. Készülj rá, hogy az új helyzet visszavetheti kicsit a szobatisztaságot.
2020. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A bölcsiben nem feltétel a szobatisztaság...
2020. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A bölcsiben soha nem volt feltétel a szobatisztaság és nem is lesz, leven 24 hetes kortól járhat oda a gyerek...
2020. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem nem arra gondolt, hogy szobatisztának kell lennie a bölcsihez, csak érdeklődött, hogy már csak apróbb balesetek vannak,akkor kérik-e, hogy pelenkában legyen.
2020. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nem az volt a kérdés hogy feltétel e, mert tudom hogy nem az, hanem hogy Íg is lehet e pelenka nélkül....
2020. júl. 20. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha becsorog, kerni fogják a pelenkát. Minden alkalommal átöltöztetni a gyereket nem olyan jó dolog. Plusz alvásnál ágynemű minden alkalommal....
2020. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alvással nincs gond. Ott előtte elmegy pisilni sose pisilt be miután nem kapott pelenkát.
2020. júl. 20. 14:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek is sokan 5 gyerek van +2 gondozo
2020. júl. 20. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor kérdezd meg tőlük. A családban van kisgyermekgondozo, náluk kerik, hogy ha naponta előfordul még baleset, akkor pelenkával adjak be a gyereket.
2020. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még kéne kérdezni de általában nem szükséges a szobatisztaság
2021. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!