Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nektek fordult...

Szülés után nektek fordult elő inkontinencia/pisiltetek be?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után álltatok helyre? Mennyi alkalommal történt meg?

Észrevette rajtatok valaki, vagy sikerült megúszni a ciki helyzetet?



2020. ápr. 28. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem..

De ha elkezdtem pisilni nem tudtam abbahagyni

Kb 2,5 hónapig

De köhögőroham nem tört rám sosem amikor pisilni kellett.. szóval nem turom


Intimtornáztam szülés után.

Lett egy kis hüvelyfal sérvem is.. de nincs fele panaszom, tényleg kicsi..

Az még tart..4 hónapja szülten

2020. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen gondom, de próbáld ki a kriston intim tornát. Neked fenn áll ez a probléma, vagy csak előre félsz tőle? Van hogy szétnyílt hasizom tehet róla, azt is érdemes megvizsgálnod magadon.
2020. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Na nem bepisilés, inkább csak pár csepp. De az is csak akkor ha pisilnem kell és tüsszentek, köhögök vagy ugrálok.

Gyakran járok pisilni, edzés előtt és ha úgy van közben is elmegyek. Nem használok ilyen jellegű betétet, nem érzem szükségét mert nem gyakori. Szülések után egy év volt durvább, aztán jobb lett mindig. Háromszor szültem amúgy. 42 éves vagyok, 3 éves a legkisebb. Talán az utolsó szülés óta gyakoribb a vizeletcsepegég mint előtte volt, de még így sem érzem, hogy orvoshoz kéne fordulnom. Valószínűleg ahogy idősödöm, sor kerül majd rá.

2020. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2020. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak terhesen volt.Igazábol becsurgott ha hirtelen köhögtem vagy tüsszentettem.
2020. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint egy éve szültem, de ritkán ha tüsszentek előfordul. De szerencsére tényleg csak ritkán. És annyira nem volt durva, hogy bárki is észrevette volna.
2020. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Terhesen... de intimtornáztam és elmúlt.
2020. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után volt ilyen 1 hétig talán hogy beszaladt pár csepp, de még kórházban, közel volt a WC így nem volt baleset. Nekem valószínűleg a kateter miatt volt, legalábbis ezt mondta az ápoló, én rakerdeztem mégis miért történik ez velem 🙈
2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 éve szültem, azóta küzdök vele. ha köhögök, futok, ugrálok, nevetek baj van belőle. Borzalom. Éppen kaptam egy könyvet a kriston tornáról. Remélem segít.
2020. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, sajnos. Mindkèt gyermekemet “idôsebb” korban szültem. Az elsôt 38 èvesen, a màsodikat 42 evesen. Nem tudom van e ehhez köze.

A kicsi most 2 èves. Sajnos nem jöttem helyre sem az elsô gyerek utàn ès most sem a szülès òta eltelt kèt èv alatt.

Cikis helyzet nem volt, mert nagyon odafigyelek erre. Gyakran jàrok pisilni. Igazàn futàsnàl, ugràlàsnal fordul elô leggyakrabban.

2020. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!