Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem elfogadott szülés után 3 éven belül visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Ennek van valami történelmi, vallási, politikai, pszichológiai stb. oka? Tényleg ennyire rossz egy gyereknek ha mondjuk 1 éves korában megy bölcsibe? Úgy tudom hogy más országokban nem maradnak otthon 3 évig az anyák szóval érdekes számomra ez az egész.

2020. aug. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
41%

"...és egyszercsak terhes lesz a másodikkal."

Apuka minek csinált másodikat ?

2020. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
34%
Egy szóval se mondtam, hogy az apukák normálisak. Csak közöltem, hogy mifelénk ez szokott lenni a menetrend. Gobdolom apuka örül, hogy nem kell zokniban lában mosni vagy az asszony meggyőzi, hogy akkor pár évig legalább lesz csed+gyed, és az is több, mint a semmi. Igazából csak tippelek, nem vagyok náluk légy a falon, csak annyit tudok, amennyit mindkettő külön panaszkodik.
2020. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
82%
Arra nem gondoltok,hogy valaki nem szeretne nagy korkülönbséget a gyerekek között?Én se fogok visszamenni három évnél hamarabb.Sőt mivel kettőt akarok,és összejön,akkor az ő három éves koráig itthon maradok.Magamnak szültem,nem másnak.
2020. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
41%
Vagy mert a minimálbéred nem hiányzik a családi kasszából.
2020. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
20%
Azok tudnak otthon maradni 3 évig a gyerekkel akiknek nem igényel nagy tudást a munkályuk. Egy vezető beosztásban lévő nő aki jól keres nem fog tudni otthon maradni 3 évig szuperanyut játszani. Túl sokat tanult + dolgozott azért hogy eljusson arra a szintre. Kárba menne az egész. Viszont pl egy dohányboltos siman ulhet otthon a valagan akar 10 évig is. Ők soha nem fogják megérteni hogy mások mennyit tanultak+dolgoztak azért hogy elérjenek egy bizonyos szintet és ezért fröcsögnek. Nem kell velük foglalkozni.
2020. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
74%
Osztályvezető vagyok egy állami szervnél mégis otthon maradok 3 évig.
2020. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
76%
Sokat tanultam azért, hogy azt dolgozhassam amit, de maradok 3 évig a babával, érte, értünk. Szerencsések vagyunk, egy fizetésből is bőven jól élünk, ellenkező esetben visszamennék hamarabb, de beleszakadna a szívem. Anyukám visszament miután 1 éves lettem (rendszerváltás előtt) és a mai nalig bántja nagyon.
2020. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
33%
36: szóval van 3 aktatologató alkalmazottad és együtt építitek Orbániát. Hát erre se lennék büszke.
2020. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
75%
Nem kedves utolsó. Egy 35 fős osztályom van, és a munkánk nélkül éleg nagy gondban lennél te is, de nem kell megköszönni a munkánkat.
2020. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
44%
Aki igazán sikeres ès szereti a munkáját, az pénztől függetlenül is vágyik vissza dolgozni, nem marad otthon 3 èvet.
2020. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!