Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Anyukák, akik mostanában...

Anyukák, akik mostanában szoktattátok bölcsibe a gyermekeiteket! Átlagosan mennyi időt töltenek ott naponta?

Figyelt kérdés

Érdekelne még az is, hogyan ment a beszoktatás? Covid ellenére azért be lehet menni vele? Szeretnek bölcsödébe járni? Ugyanaz a szülő viszi és hozza őket vagy felváltva? Anyuka (vagy aki eddig otthon volt) 8 órában ment vissza dolgozni? Mennnyi időt tölt a bölcsiben a kisgyermek átlagosan? Foglalkoztatják is vagy "csak" felügyelik?

Bocs a sok kérdésért, köszönöm ha válaszolsz.



#kisgyerek #Bölcsödébe szoktatás
2020. okt. 13. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 17 hónaposan szoktattam lányom a bölcsibe. A beszoktatás nagyon könnyen ment, de az én babám nagyon barátkozós, bátor, nem volt semmi sírás akkor. 2 héttel később jött rá hogy ez állandó lesz, ezért reggelente nagyon sírt, hogy ne menjek el, de pl otthon meg csak a bölcsis társai nevét emlegette, reggel induláskor meg készenlétben állt, hogy induljunk már... Magánbölcsődéről van szó, nincs covid őrület, a higiénia alap, betegség esetén azonnal szólnak, de egy köhintés, orrfolyás miatt senkit nem zavarnak haza. Be lehet menni a gyerekkel. Általában én viszem, apja vagy a nagybátyja hozza haza vagy viszi a mamához,attól függ délelőtt vagy délután dolgozik a férjem. Részmunkaidőben mentem vissza dolgozni, ami tömbösítve van, egyik héten 3 napot, másik héten 2 napot dolgozom. Lányom fixen 3 napot megy bölcsibe. Van foglalkozás, pl bábszínház, tánc, átmozgatás, festés vagy valami kreatív.. Reggel 7-től délután 4-ig van általában. Nagyon szereti egyébként, már csak puszi van és fut a társaihoz játszani. Németül is gyakorolnak, dalokat, mondókákat. Lehet lepontozni, tudom hogy sokaknál bűn a bölcsi.
2020. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És nem sok neki így egyben 9 óra?
2020. okt. 13. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Csak fáradtabb és hamarabb alszik el este. Ez van, nem azért hagyom ott ennyi ideig, mert addig otthon ülök vagy fodrászhoz megyek,hanem mert dolgozom.
2020. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván. Köszi a választ! Jöhetnek még
2020. okt. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!