Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 èves gyerek mellett mennyi...

1 èves gyerek mellett mennyi időd jut magadra naponta?

Figyelt kérdés
Igènyelnèl több időt?
2020. okt. 7. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

1-1,5 h napközben

Este 2h


Nem, ébrenlét idején is el tudtam végezni a dolgaimat mellette



De később ez változott...

Főleg, hogy testvére lett...

2020. okt. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Amennyit szánni tudtam 😄

1 éves korában kezdtem el otthonról bedolgozni a munkahelyemre 4 órában. Azt úgy általában teljesíteni tudtam alvás időkben. Ha ezt nem munkával vagy háztartással töltöm, akkor akár lehetett volna magamra is (pl a délutáni alvás 1,5 órája), de általában akkor volt teljes nyugalom amikor már este aludt.

2020. okt. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

2-es

Hahaha


Én semmmagamra szántam ezt az időt anno😅


De ennyi lehetett volna


1.

2020. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még délelőtt is és délután is alszik 1.5-1.5 órát. A délelőtti alatt főzök, a délutáni 1.5 óra alatt pihenek, kozmetkázok, hajat mosok, olvasok stb. Plusz férjem este egy órácskát elvan vele, amíg játszanak szintén van időm összeszedni magam, amikor 20h után elalszik akkor pedig tudunk filmezni, társasozni, vagy romantikázni.

Nem panaszkodom, sosem panaszkodtam, hogy nincs időm, nagyon nyugis, jó alvó babám van, és segítő férjem. Így könnyű.

Megértem, és sajnálom, akiknél nem így van, nem lehet egyszerű. Van anyuka ismerős, akinél apa hazaér és döglik be az ágyba, kiszolgáltatja magát, gyereket magasról letojva.

Olyat is ismerek, aki egyedülálló anyuka, és olyat is, akinek hétvégén jön haza a párja.

2020. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kb 3-4 óra.


Jó alvó a lányom, reggel 9 körül kel.

Délután alszik 1,5 órát

Este 9 kor fekszik


Házimunkát mindig vele "együtt" végzem, így alvás időben általában netezek, olvasok, kertészkedem


Ezenkívül heti 1x járok tornázni, de van, h oda is viszem a gyereket :)


Ha szeretném lehetne több, mert a férjem szívesen vigyáz rá.


De ez elég nekem :)

2020. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor született a kicsi, amikor a nagy egy éves volt, de így is volt 2-3 órám minden nap csak magamra. Hamar összehangoltam az alvásukat, így a délutáni alvásidő és az este is nyugis volt. Azóta is így van, ritka, ha valami miatt nem alszanak együtt.
2020. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napközben 2-3 óra, este még 2-3. Tehát napi 6.

Hétvégén lényegesen több.

2020. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!