Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jelentkeztünk bölcsibe mikor...

Jelentkeztünk bölcsibe mikor a gyerekem 19 hónapos lesz,de egyre inkább nem akarom vinni, viszont ki fognak rúgni,mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos volt a baba, amikor a munkahelyem adott egy időpontot, ekkor lesz 19 hónapos a gyermekem. Ha nem megyek vissza, akkor amint lehet elbocsátanak. Sajnos nem opció pár hónappal később sem.Most 10 hónapos de úgy érzem nem akarom ilyen kicsi korban, viszont a pénz az nagyon kéne... mit tegyek?
2020. okt. 20. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap még nagyon sok idő....
2020. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Két lehetőséged van: Vagy bölcsődébe megy a gyereked, te pedig pénzt keresni mész, vagy kirúgnak és otthon maradsz a gyerekkel 3 éves koráig és csak utána kezdesz el munkát keresni. Gyest még így is fogsz kapni, amíg elég kevéske.
2020. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Munkajogàsz. Ilyen nincs, hogy elbocsàtanak.
2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves koráig ígyis megkapod a gyedet, utána 3 éves koráig gyes, mondjuk az édes kevés... de így is 5 hónappal tovább maradhatnál otthon gyeden. én ilyen helyre vissza sem mennék. kötelesek visszavenni gyed után, szall a bölcsihez meg is lenne a munkáltatóid, beíratod, kiveszed a felgyűlt szabikat ami idő alatt beszoktatod és keresel másik munkahelyet
2020. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elbocsáthatnak. Visszamegyek 3 éves korában és utána mondanak fel. Amúgy rendesek voltak mindig, meg mondtàk, hogy visszavárnak de nem 3 év múlva...pedig én úgy szeretném 😪
2020. okt. 20. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai világban nehéz válogatni a munkahelyek között. Ha lenne másik munkára lehetőséged gyed lejárta után ne add be 19 hónaposan.
2020. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
1,5 éves kor a legideálisabb a bölcsi kezdésre.
2020. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem adnám be másfél évesen. Utána egyre aranyosabbak lesznek, használja ki az időt míg otthon lehet.
2020. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
egyébként az én lányom szeptemberi, májusban ment 2 éves kora előtt, mert nekem nagyon kellett a munka (nem pénz miatt, magam miatt). Nem bántam meg, az a pár hónap is jó volt, míg a gyed és a fizu együtt járt, nagyon jó csapatba kerültem (szervezeten belüli váltás volt), és a gyerek sem sínylette meg
2020. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
5 évesen és 13 évesen is aranyosak:)Most akkor ne engedje el soha?annak a gyereknek lehet,hogy igénye is lesz a gyerek társaságra másfél évesen...
2020. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!