Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire lesz nehéz a 19...

Mennyire lesz nehéz a 19 hónapos fiammal egy rokon esküvőjén, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok az esküvőtől, mert nem tudom hogyan fogja kibírni a fiam, aki örökmozgó, imád rohangálni, hisztizni is tud azért (persze minden gyerek), de egyben kicsit tartózkodó is az emberektől. Aki volt már hasonló korú picivel, milyen volt az esküvőt együtt tölteni? Nem tudom másra bízni, mert anyukám nem tud akkor messziről eljönni, anyósom meg alapvetően lusta és nincs kedve vigyázni a gyerekre.

2020. júl. 28. 11:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak esküvő vagy lagzi is mert az tényleg nehezebb lesz? Szerintem simán kibírható lesz neki, az a 20 perc, max gögicsél kicsit.
2020. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Két esküvőn voltunk az egy hónappal idősebb gyerekünkkel, mindkettőről ki kellett vinni 5 perc után mert folyamatosan jönni,menni akart meg kiabált.A lagziba szaladgált a többi gyerekkel, ott jól elvolt hamar elfáradt.
2020. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

A szertartáson üljön vele valaki minél közelebb a kijárathoz, ha kiakadna.

Legyen tervben, hogy bármikor hazaindultok, ha részéről vége a bulinak. Legyen nálad olyan kaja, amit tutira megeszik.

Pont ekkorával sosem voltam még, 3 évessel már igen, többször is, általában baromira élvezik, és nem lehet lelőni őket még éjfélkor sem. De azért készülj fel rá, ha mégsem így lesz.

2020. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
A szertartás alatt hátul/ajtóközelben üljetek le, hogyha sírni, hisztizni kezd, ki tudjatok menni, hogy ne zavarja a szertartást.
2020. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Esküvő és lagzi is lenne.
2020. júl. 28. 11:39
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Legutóbb novemberben voltunk esküvőn, akkor voltak 23 és 10 hónaposak a gyerekek. Csendben végigülték az ölünkben, a nagyobbik suttogva mondta, hogy szép a ruhája a menyasszonynak, meg egyszer megkérdezte, hogy mikor eszünk. 😄 Csak a mellettünk ülők hallották azt is. A lagzin meg ők verték a legnagyobb átéléssel az asztalt, amikor csókolóztatni kellett a párt. 😊
2020. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%
Ki kell fárasztani! Aludja át az egészet!
2020. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Bem szívesen vinném, mert az azt jelenti, hogy én nem létezem, csak azért vagyok ott, hogy ő ne szedje szét a házat, ne zavarja meg a szertartást, ne legyen baja.


Mi anno 3 évessel mentünk, készültünk YT videókkal, azt némítva egy ideig elnézelődött a szertartás alatt, aztán felordított, hogy "Nincsen hangja!" De kisebbnél akár ez lehetséges arra a 20 percre. Vagy én felkötném hurciba arra az időre.


Kétévesen ki kellett vele jönni, mert behisztizett, szóval azon a szertartáson ott sem voltam. Az ajtó mellé, hátra ülés valóban hasznos.

2020. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
A lányommal egy évesen voltunk esküvőn és lagzin is. Maga az esküvői szertartás nem tartott szerencsére sokáig, egy darabig el is volt, a végén kezdett csak el nyűgös lenni, de kimentünk vele a folyosóra. A lagzin nagyon el volt, mindenki körbe rajongta, táncolt vele, ő is ott mászkált a tánc téren. Sokáig fent volt, aztán amikor nyűgös, álmos lett, elvittük egy külön helységbe aludni (babakocsiba). Szeptemberben megint megyünk, akkor lesz ő is kb 19 hónapos, mivel az előzőt is jól viselte, úgy véljük, evvel sem lesz probléma. A templomi esküvőn viszont valószínűleg nem lesz bent, majd addig vki vigyáz rá. Vagy bevisszük, de ha nem bírja, kimegyünk vele. Ha meg nagyon fáradt, álmos lesz, akkor autóba ülünk és haza megyünk a lagzi alatt.
2020. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
A szertartáson hátul, az ajtó közelében üljetek, és ha nyűgösködni kezd, egyikőtök menjen ki vele! Nagyon lelombozó a pár számára, ha egy gyerek végigüvölti vagy hisztizi a legmeghittebb pillanatukat. A lagziban már ellesz, sok étel, ital, látnivaló. Ha elfárad, akkor egyikőtöknek vagy mindkettőtöknek el kell menni vele a szállásra.
2020. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!