Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Az apa munkáltatói igazolását...

Az apa munkáltatói igazolását bölcsibe hogyan oldanátok meg, ha csak alkalmi munkái vannak + okj-n van?

Figyelt kérdés

Egyelőre felveszik a bölcsibe a gyereket, mert álláskeresésin van az apa, de ha lejárt a 3 hónap haladék, nem tudom, mi lesz. Valószínűleg csak alkalmi munkák lesznek, és addig még 4 hónap lesz hátra az okj-ből, amit csinál. (esti okj) szeretne arra koncentrálni és tanulni, tehát utána lenne csak fix állása. nekem van munkám, azzal nincs gond, de nem tudom, az apa esetében mit tegyünk.


a bölcsi mennyire méltányos ilyen helyzetben? meg lehet beszélni hogy hagy maradjon a gyerek így is, hogy az apa még 4 hónapig nem fog dolgozni? vagy ki leszünk rúgva, hogy vigyázzon rá az apa, ha már nincs munkája? (az a baj nem tud rá vigyázni mert alkalmi munka az valószínűleg lesz, csak az ugye nem határozatlan idejű munkaszerződés.)


amúgy van hely a bölcsiben, mindenkit felvesznek, aki jelentkezik, meg a maximum gondozási összeget fizetjük.

kamu munkáltatóit meg nem akarok vinni, nem szeretek hazudni.


2020. dec. 13. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehol nem láttam még olyat h kitennék a már beszokott gyereket a bölcsiből. (csak mert mondjuk az egyik szülőt kitúgják stb) igazából mikor nekem bölcsis lett a lányom a kutya nem kérdezgette h még mindig dolgozunk e?!
2020. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer felvették, nem rakják ki. Egyébként álláskeresésivel felveszik?
2020. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj, álláskeresésivel csak 3 hónapos próbaidős szerződést köthetünk. tehát 3 hónapig meg van oldva a gyermek elhelyezése, az a kérdés utána mit tegyünk.
2020. dec. 13. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert csak alkalmi?

Menjen el korhazba dolgozni, talalnak munkat mindenkinek. Milyen okj csinal? Gondolom ha folyamatban van a papir, akkor erintett munkakorbe felveszik.

2021. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért alkalmi mert nem talál munkát, nem kell megoldani az életünket, nem ez volt a kérdés.
2021. márc. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!