Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Köteles vagyok elmondani a...

Köteles vagyok elmondani a bölcsinek, hogy jön a kistesó és emiatt mégsem mehetek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Elkezdtük a beszoktatást, kivettem szabadságot tehát már nem vagyok FNSZ-en. A munkáltatóm azt mondta, hogy menjek el táppénzre, mert terhesen nem vesz vissza dolgozni. A bölcsi viszont fontos lenne és nem lustaság miatt! Senki elől nem vesszük el a helyet, mert van még férőhely a bölcsiben. Úgy érezném korrektnek, ha tiszta lapokkal játszanék de félek, hogy akkor elküldenek minket. Ezt megtehetik?
2021. jan. 7. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ne mondd meg. Később meg már úgysem teszik ki.
2021. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Beszokott gyermeket nem tesznek ki, maximum utalnak finoman rá, hogy vedd ki.
2021. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a kutyus se foglalkozott azzal ki dolgozik ki nem. Volt aki kamu munkáltatóit adott le...szóval sztem egyenlőre ne foglalkozz azzal hogy mi lesz "majd átugrod a patakot ha odaértél" :)
2021. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk van olyan anyuka aki azért adta be bölcsibe a gyereket, hogy "ne akadályozza" a kissebbiket, mondván neki nincs ideje és energiája két gyerekre egyszerre figyelni... És itt is a kutyát se érdekelte igaz kisváros és van bőven hely a bölcsibe.
2021. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10 éve volt, de ahova mi jártunk, egyszer már bevett gyereket nem raktak ki. Volt a csoportban nagytesó.
2021. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A lányom bölcsijében a beiratáskor elmondták, hogy felveszik, de ha lesz kistesó, mialatt ő oda jár, akkor a baba 6 hónapos koráig vihetem, utána nem járhat bölcsibe. A szülést meg ugye elég nehéz titkolni, mert itt az étkezéshez kellett az adat, 2 gyereknél 50% kedvezményt adtak az étkeztetés árából.
2021. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

6-os


Ez szerintem olyan, mint amikor azt mondjàk nem alhat ott az oviban, ha az anyuka nem dolgozik.

Ez nem igaz.. csak nyomást gyakorolnak.



Egyébként àllományban vagy..

Az hogy betegállományban más kérdès..

2021. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!