Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babonàból Ti le tagadnàtok a...

Babonàból Ti le tagadnàtok a terhességet? Mindenki kérdezi, de én 12. hét előtt nem akarom elmondani.

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 10:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem 😃
2020. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem tagadnam le, de kitero valaszt adnek pl. Mindent a maga idejeben :)
2020. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tagadom le. Ha már babona: eltitkolt gyerek későn tanul beszélni.
2020. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kitérő választ adtam, vagy témát váltottam.


De, ha sehogyse tudtam valakit levakarni, akkor azt mondtam, hogy nagyon korai és korábbi komplikációk miatt, nem is szeretném, ha más is tudná még a 12. hétig.


Van aki felfogta, s van aki nem.

2020. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Alapból szerintem udvariatlanság megkérdezni. Ha meg kitérő választ adok, abból biztos tudjàk. Nehéz kérdés. Ez annyira magánügy.
2020. nov. 17. 11:00
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem titkolni akartam, de kihirdetni sem, a közeli rokonok és a barátok viszont tudták, hogy hamarosan szeretnénk második gyereket. Kérdezgették is, hogy összejött-e már. Mindig azt mondtam, hogy ne aggódjon senki, szólni fogok, ha már valami biztosat tudok. Ebből mindenki értett.
2020. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Én nem is értem, miért kell erre valakinél rákérdezni, mikor még nem is látszik egyértelműen a terhesség, szerintem is udvariatlanság.


Ha olyan kérdezett rá, akinek nem akartam elmondani, akkor adtam valami kitérő választ, "én nem tudok róla" vagy ilyesmit és kész. És közben jó parasztnak tartottam.

2020. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a helyzetben vagyok én is. 10. hètben vagyok és mivel nem első terhesség, nekem már nagyon meg is látszik a hasamon.

Igazából nem is megyek sehova,ha kimozdulok bő ruhát veszek,mert nem akarom,hogy megkèrdezzèk. Ráadásul nekem van sajnos több rossz előzményem is,de volt aki rendesen számon tartotta a mensimet és mindig kérdezte, hogy na mi van megjött vagy nem?

Annyira idegesítő!

Azt gondolom ez magánügy és ha szeretném megosztani valakivel, akkor megosztom.

A kérdésre visszatèrve én nem tagadtam,de azt mondtam,ha úgy lesz, akkor úgyis el fogom mondani és lezártam ennyivel.

2020. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha majd babat varok, idejeben megtudjatok"


Kinek mikor van itt az ideje;)

2020. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem,mert babona ide vagy oda,ha úgy állok hozzá, hogy úgysem lesz semmi baj,nem görcsölök rá és minden oké lesz :)
2020. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!