Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyen időben mit adsz a 2-3...

Ilyen időben mit adsz a 2-3 éves gyerekre?

Figyelt kérdés

Én kb úgy öltöztetem, hogy harisnyanadrág meg rá egy melegítő vagy sima nadrág leggings szerű, felül egy póló vagy rövidujjú body és egy pulcsi.

Majd erre jön a kabát, sapka, csizma.


A bölcsiben minden gyerek még nagy vastag bundában meg overallban van szinte ahogy látom reggel. Még csak pár hete bölcsis az enyém, és nem tudom eldönteni, hogy most tényleg kellene még rá ilyen overall? A gondozók nem szóltak, de minden gyerek úgy jön reggel, most hülyén érzem magam.


2021. márc. 10. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Én lidl eső ellen védő, polarral bélelt nadrágot v kantáros nadragot adok rá, alatta egy sima mackó.

Azért, hogy ha vizes vagy saras lesz a kinti játék alatt, akkor a vizes nadrágban hamar megfázna, így kedvére játszhat. És a szél ellen is védi. Jó koszos minden nap :)

2021. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem jó így, nálam azért szóltak, hogy a totyogómnak nem kell overál, adjak rá egy kabátot meg valami játszós nadrágot, hadd kússzon másszon abban az udvaron... Oké, így öltöztettem akkor :D Bár akkor melegebb volt, mint most, én overált adtam rá ebben az időben. Amíg nem szólnak, ne érezd magad hülyén, meg ha rád szólnak, akkor se. Te gyereked, te tudod legjobban, mi jó neki.
2021. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Melegítő, alatta semmi. Zokni, vastag edzőcipővel.

Rövid body (ne legyen kinn a dereka), pulcsi, kabát, sapka.


2hét múlva lesz 2éves

2021. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Melegítő, zokni, vastag cipő.

Rövidujjú póló, vékony felső, vastag kabát, sapka sál kesztyű.

2 év 2 hónapos.

Overált én 0 fok alatt adok.

2021. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk pl senki nem volt overálban, mindenkinek kiskabát volt :D
2021. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Harisnya, nadrag, overal, hosszu ujju body , pulcsi, sal, vastag sapka. Csizma

Velem van baj ugy latom

2021. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerdán -6, csütörtök reggel -9 fok volt, én is adtam rá overált.

Előtte -2 körül volt, akkor harisnya, vastagabb nadrág.

Nálunk van aki már tavaszi kabátban hozza (igen, kb 2 hete délután volt 20 fok), úgy is, hogy reggel -2 fok van, délután 10-12.

2021. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!