Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél 3 éves gyerekre...

2 és fél 3 éves gyerekre adtok már sapkát illetve mennyire öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés
16 fok van kint nàlunk elég jol fuj a szél, hol elfelhősödik hol előbukkan a nap. Délután kimennénk szerintetek elég neki a hosszuujjú fölé a vastag termopulover vagy ráadjam már a dzsekit meg a sapit is? Tegnap is hasonló idő volt de láttam olyan 2-3 évest akin már télikabàt volt meg vastag sapka. Ti mit adtok rà kb ennyi idösre ha kiviszitek?
2014. szept. 23. 12:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2 és fél éves a lányom
2014. szept. 23. 12:36
 2/14 anonim ***** válasza:

Juj dehogy! :))

Még 2 éves sincs a lányom, de eszembe nem jutna így beöltöztetni.

Nálunk is kb. ilyen idő van, ma harisnya, felette vékony nadrág van rajta, felülről pedig egy hosszú ujjú body.

Az utcára kapott felülre egy vékony széldzsekit.

2014. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy vèkony kis pamutsapka is túlzás? Fogalmam sincs mennyire öltöztessem fel.. olyan izzadós :/
2014. szept. 23. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Kb. úgy öltöztesd fel, ahogy Te öltöznél. 2 és fél éves már nem babakocsiban ül. Ha nagyon fúj a szél, és úgy érzed, Neked nem lenne meleged sapkában, jól esne, ha melegítené a füledet, rá is adhatsz. A pulcsival ugyanez a helyzet, ha Neked meleged lenne télikabátban, Neki is.
2014. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora szelben, 16 fokban egy hosszu bodyban meg egy szeldzsekiben? Legalabb megegy pulcsit adnek ra. Meg sapkat, h vedjea fulet.
2014. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sapkát nem adok még.Hosszú nadrág,póló,vékony hosszú ujjú póló meg széldzseki van rajta
2014. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen idő van. Mi voltunk kint és a kisfiamon egy vastagabb pamutnadrág, atléta, hosszú ujjú póló, polár belsejű pulóver és vékony füles pamut sapka volt a nagy szél miatt. Az én fülemnek sem esett jól a szél és hidegebbnek is tűnt a levegő. Nem izzadt le, pedig meg sem állt.
2014. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sapkát mindenképp, mert fúj a szél, meg egy vékonyabb kiskabát, vagy mellény.
2014. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az én 4 évesemet ma reggelezt adtam rá harisnya melegitő nadrág ,hosszu ujju polo kisruha és melegitő felső és egy kötött sapka.kabátott tulzásnak tartotam még .
2014. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, elég nehéz mostanában eltalálni mit is adjak rá.

Itt a mi udvarunkban mindig hűvösebb van mint kijjebb a buszmegálló felé, és tegnap fázott az udvaron, ezért adtam a kisfiamra egy átmeneti dzsekit, meg egy kis pamut sapit, aminek ilyen kis füle és kötője van, abban volt kint délelőtt.

Délután mikor elmentünk, szintén ezt adtam rá, de a buszmegállóban már mindent levettem róla, mert szakadt rólunk a víz.

Ennek örömére ma délelőtt is bementünk busszal a "városba" (Bp. legszélén lakunk), és a tegnapi után csak egy rövid ujjú body, vékonyabb pamut pulcsi, és egy valamivel vastagabb (de nem pufi) mellényt adtam rá, meg a tegnapi vékony sapit.

Odafelé föl-le adogattam rá a sapit, mert hol meleg volt, hol fújt a szél, de hazafelé a buszmegállóban meg majd megfagytunk, akkor elkelt volna a tegnapi kabát is.

Szóval szerintem elég nehéz eltalálni, még kb. 5 km-es körzetben is van ahol 5 fokkal hűvösebb van mint máshol.

2014. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!