Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődei térítési díjból...

A bölcsődei térítési díjból levonják azt az összeget amikor a gyermekem nem ment bölcsibe?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 7 napot nem ment a fiam. Ezt a 7 napot levonják az összegből?

2021. márc. 18. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lejelentetted náluk a hiányzást?
2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
igen, elviekben le kellene vonni. következő havi fizetésnél kevesebbet kell fizetni annyival.
2021. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy kedden nem ment és szerdán 9:00-kor szóltam. (Sajnos dolgoztam 18:00-kor értem haza, addig édesanyám vigyázott a gyermekre és ő nem szólt a bölcsődének)
2021. márc. 18. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csütörtöktől lévő napokat a következő fizetésnél visszaszámolják, tehát levonják.
2021. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alapból kihúzza a vezető azt a gyermeket, aki reggelire szokott járni, és nem jelent meg, és véletlenül még se szóltak be telefonon.

Vagy később kimegy jelezni a vezetőnek a kisgyermeknevelő, hogy xy nem érkezett meg.


De ha kedden nem voltatok, sztem automatikusan szerdàtól kihúznak.

Mivel tárgyhavit kell fizetni bölcsibe, kövi hónapban el lesz számolva :)

2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nem, minden egyes munkanapra amikor nyitva van a bölcsi fizetni kell, ha ott van a gyerekem ha nem.
2021. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A térítési díj nekünk is állandó volt, csak az étkezés volt olcsóbb a következő hónapban, ha hiányzott a lányom.
2021. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!