Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen ruhát vigyek a bölcsibe...

Milyen ruhát vigyek a bölcsibe udvari játszósnak?

Figyelt kérdés
A gyermekgondozók az overált szeretik, mert gyorsabb és egyszerűbb öltöztetni a gyereket, mint a sima nadrágot és kabátot ráadni. Ez nálatok is így van? Tavasszal, ha jobb idő lesz, nem lesz melege overálban?
2021. ápr. 19. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Overálból csak téli kivitellel találkoztam, én tavasszal már nem vennék. Viszont szokott lenni olyan vízhatlan kantáros nadrág, amit csak a normál nadrágra rá kell húzni, cipőzés, kabát és mehet is ki. Szerintem az rendkívül praktikus, könnyen is tisztítható, nem gond ha sárba térdelt, hiszen egyszerűen letörlöd, míg egy overált mosni kell, aztán reménykedsz, hogy másnapra megszárad.
2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Átmeneti időre softshell overál vagy kantáros softshell nadrág. De ez 15 fok felett meleg. Akkor jön a melegítő nadrág és az állandó mosás.
2021. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Gondozó vagyok, overál télen jó.

Ilyenkor jó valami cica naci bentre kintre meg valami amit ráhúzok, hogy 2 réteg legyen rajta, vagy vízlepergetős, vagy vastagabb mackó naci.

Az én 2 évesemet is így öltöztetem.

2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!