Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe játszósnak télen...

Bölcsibe játszósnak télen polárral bélelt vastag vagy vékonyabb overál a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy megfázzon,de azt sem hogy megizzadjon és melege legyen.
2011. dec. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bentre ugyanolyat, amit otthon adnál rá. Feltételezem jó idő van bent, és mozognak is, nem adnék rá egyiket sem. Esetleg hosszú zoknit, vagy harisnyát, ilyesmit alá, amit levehet, ha melege van.
2011. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát bentre overált egyáltalán nem adnék. Kintre viszont idő függvénye, hogy milyent. Nagyon hidegben vastagat, mint amúgy máshová is. Nem igazán értem a kérdésed.
2011. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bentre, kintre gondoltam. Igazából az a kérdés lényege hogy a vastagabb poláros overálban nem izzadnak-e meg játék/futkározás közben a
2011. dec. 4. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez időjárás függvénye. Ha nincs túl hideg kinn, akkor add a vékonyabbat, ha kemény hideg van (és akkor is kiviszik őket) add a vastagot. 2. voltam.
2011. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!