Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kimaradt pelusokat a bölcsődék...

Kimaradt pelusokat a bölcsődék beveszik?

Figyelt kérdés

Van 3 csomag bontatlan pampers premium care pants 4-es pelus, + 1 csomag bontott amiből kb.10db hiányzik.

Ezt a fajtát régóta használtuk, de váltanunk kellett. Mindig rendeltem havi csomagot, ahogy most is.

Nem tudom eladni, nem érdeklődik iránta senki, így a férjem mondta, hogy beadná az egyik bölcsődébe.

Kérdésem, hogy így a vírushelyzet ellenére beveszik-e?

Kórházak az újszülött pelust bevették még 2020 januárjában amiből többet vettünk, de nagyobb súllyal született mint a pelus méret. Ha a bölcsőde nem veszi be, akkor esetleg a kórházaknak be lehet adni az ekkora méretűt? (9-13kg).


Mit javasoltok?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 28. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én a védőnőnek adtam, ő szívesen fogadta.
2021. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én is a védőnőnek adtam, simán egy státuszvizsgálatra elvittem magammal, nagyon örült neki, azt mondta mindig van helye az ilyen adományoknak.
2021. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha van anyaotthon a közeletekben,ott is szívesen fogadják.
2021. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekkórház fogadja, idősebb babák is vannak bent.
2021. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

kórház, gyerekotthon - itt mindig jól jön.

védőnő, családsegítő, gyermekjóléti pedig el tudja juttatni olyan családok részére, ahol nagy szükség van rá

2021. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Bölcsődébe sok értelme nincs, mivel ott a gyerek szülei viszi k a saját gyereknek a jól bevallt pelenkát.n
2021. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos bölcsikben is előfordul, hogy aki kicsit nehezebb anyagi helyzetben van, nem tud biztosítani egy napra elegendő pelenkát a gyermekének...

Ha tudtok olyan bölcsit, ahol rá vannak szorulva, akkor érdemes beadni.

De ha nem, akkor én is védőnőt tanácsolom.


Mivel bontatlan a csomag, biztosan átveszik.


Mi a bölcsiben a játékokat is elfogadjuk, mert mióta tart a covid, minden pénzt elvett az önkormányzat..

Bárkinek is adod, biztosan örülni fognak! 😊

2021. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítő válaszokat! :) <3
2021. ápr. 29. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!