Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most gyeden vagyok de lehet...

Most gyeden vagyok de lehet visszamennék dolgozni . Igényelhetem a bölcsődei támogatást ?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy egy ellátás jár egy gyerekre vagy gyed vagy a bölcsi.

De lehet már ez is változott.

2021. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most belegondolva szerintem mióta van extre gyed lehet együtt a kettő.
2021. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Milyen bölcsődei támogatásra gondolsz? 2016 óta korlátlanul lehet dolgozni GYED mellett, így ez nem akadálya, hogy bölcsődébe járjon. Általában van egy díja a bolcsinek. Kaja stb. De nem ertem mit értesz bölcsődei támogatás alatt?
2021. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap olvastam ezt magán bölcsődei támogatást . Hogy40000ft összeget segít az állam .
2021. máj. 12. 07:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennek több feltétele van.

Ha működik állami bölcsi a lakóhelyeteken, akkor kell tőlük egy nyilatkozat, hogy nem tudják fogadni. Valamint ténylegesen vissza kell menned dolgozni, mert fogják ellenőrizni, nekem hiánypótlást is kértek, mert nem látták a járulék bevallást a munkáltatóm részéről.

2021. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ,igényelheted én is így kaptam meg, pont ma jött róla az e-mail :)
2021. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-asnak: legalább néznél utána miről szól a támogatás...


Nekünk nem kértek semmit a lakóhelyünkön működő bölcsitől, a saját ,adataimmal, gyed igazolással elindítottam a kérelmet és kb. 30 nap múlva elbírálták pozitívan.

Szerintem településfüggő.

2021. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És úgyis be adhatóm ezt a kérvényt hogy még nem dolgozóm ? De rajta vagyok az ügyön hogy keresek munkát . Munkáltatom kérdeztem nincs hely náluk . Ezért keresek mást .
2021. máj. 13. 07:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs hely náluk?

Ilyen nincs, vissza kell, hogy vegyenek.

2021. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 igen. Ez így van. Legyünk reálisak. Ha nem akarjak akkor mindig van megoldás, ahogy mégsem. Felajanlanak egy olyan állást, amit tuti nem akar majd elfogadni, hivatkoznak rá, hogy átszervezés miatt a régi pozíciója már nem betölthető stb. Mindent meg lehet oldani. No meg ahova nem akarnak visszavenni... max kirúgnak ha már visszavettek. Szóval sajnos ez egy ilyen dolog. Ha nem akarnak visszavenni, kar kepeszteni szerintem. A saját életedet stresszeled csak tele vele.
2021. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!