Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egy 2-2,5 éves gyereket...

Egy 2-2,5 éves gyereket mennyire visel meg a bölcsőde váltás?

Figyelt kérdés

Jelenleg magán bölcsibe jár szeptember óta. Muszáj volt, mert vissza kellett mennem dolgozni, majdnem azonnali hatállyal. És ott volt hely.

Viszont nem olcsó mulatság. Szeptembertől simán mehetne állami bölcsibe, van hely. Májusi, szóval majd csak jövő szeptemberben megy óvodába. Szóval 1 évre menne másik bölcsibe.

Ez nagyon megviselné?


ápr. 10. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerekfüggő, hogy melyiket mi viseli meg. Én biztos megpróbálnám a váltásd, mert nem mindegy mennyi marad a családi kasszában.
ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Indulj ki abból, téged mennyire visel meg egy munkahelyvaltas felnőttként. Ritka xar helyzetet teremtesz neki, mert az ovi is új váltás lesz.


Amúgy meg nem, nem kellett vissza menni azonnali hatállyal dolgozni, te döntöttél úgy, hogy vissza mész

ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Előre nehéz megmondani. De ez olyan súlyos anyagi vonzat, hogy én megpróbálnám a váltást. Ha gond van, maid menet közben kezelitek.
ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha anyagilag titeket nem annyira terhel meg, akkor hagynám. Új közösség, új beszoktatás, és mire úgy igazából beszokik, már viszitek is el oviba...
ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát...ez sajnos lutri.Van akit nem nagyon,meg van akit nagyon.Én nem váltanék ha ki tudnám még fizetni a magánt.Mi most pont úgy vagyunk,hogy megyek vissza dolgozni,szeptemberben kezdhetné bölcsit,de október végén tölti a 2 és fél évet, onnantól mehet oviba minicsoportba.Nálunk 1 csoportos a bölcsi, ezért van az oviban ilyen csoport is.Én inkább az oviba íratom,és egy hónapot kihúzunk a mamákkal,meg a nagybácsikkal így,hogy ne legyen neki a beszokás után szinte rögtön egy változás,hiszen akkor a bölcsibe csak egy évet járna,és máris új helyre,új emberek közé kerülne,ígyeg 4 évig oda fog járni,ahová beszokik.De persze a muszáj az nagyúr,ha nagyon hiányzik a magánbölcsi ára otthonról, akkor meg kell próbálni.
ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon. Az ovis beszoktatason, azokat akik bölcsibe jártak egyáltalán nem zavarta a helyzet, meg az új hely. Én biztosan atvinnem az allamiba ha ezzel sporolok minimum 1 millat.
ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Havi szinten 100.000 Ft-ról beszélünk. Azért az hiányzik. Most még elvagyunk, mert a Gyed-em pont fedezi. De ugye azt most már csak májusig kapom, utána a Gyes már kevés erre.

Nyilván ha a gyerek érdeke úgy kívánja, kigazdálkodja az ember azt a pénzt valahonnan.


#2-es, ritka nagy suttyó vagy. Igazad van, én döntöttem úgy, hogy visszamegyek. Különben állatnék neki most mást keresni. Ugyanis ha akkor nem megyek vissza, most nincs munkahelyem.

ápr. 10. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés pénz én átvinnèm az államiba.
ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermek nevelő vagyok, jöttek át magánból és soha nem is sírták vissza. Nem egy kollégám jött magánból és meséltek dolgokat.

Az államit sokkal jobban ellenőrzik, mint a maszekot.

Olyan volt aki átvitte és meg is bánta

ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

"2-es, ritka nagy suttyó vagy. Igazad van, én döntöttem úgy, hogy visszamegyek.


Suttyó? Milyen finom a modorod. A gyereket is ebben a stílusban neveled? Normálisan válaszoltam, veled ellentétben. Suttyó

ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!