Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mettől meddig van bölcsiben a...

Mettől meddig van bölcsiben a gyereked?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
10, 2,5 évesen bölcsi már nagyon nem a lepasszolom kategória (mivel azért megy majd mert évközben nem veszi fel az ovi 3 éves kortól, 3 évesen pedig a bölcsi nem veszi fel, ezért ke hamarabb kezdeni), mégis lepontozta rögtön egy gyökér ;)
2021. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit, se fel, se le.

Jövő héttől 8 órában fogok dolgozni az eddigi 6 helyett. Kíváncsi voltam másoknál hogy van, mert sokaktól hallottam, hogy ha valaki 4 után megy a gyerekéért azt megszólják.

2021. máj. 29. 12:24
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze ez ellen nem tudok mit tenni, dolgozni kell, meg 5-ig nyitva vannak elvileg.
2021. máj. 29. 12:35
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
8:30-16:30 kb. 1 évesen adtuk bölcsibe, ez is még jóval több mint a nyugati példák. Most lesz 2 éves a gyerkőc és nagyon társasági, jókedvű, úgyhogy én tudom javasolni a szülőknek hogy ne tartsák otthon a gyereket 2-3 évig.
2021. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!