Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megtörtént már veletek, hogy...

Megtörtént már veletek, hogy a bölcsiben a gyereketekre más pelusát adták rá (másik márka)?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok errôl? Szóltatok bent ezért?
2021. ápr. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én szólnék, ha ez rendszeres.
2021. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Biztos szólnék, mert következménye lenne, ugyanis csak egy-két márkát bír a bőre.

De miért adták másét? Elfogyott a saját?

2021. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően nem szokták. Ha más márka volt az csak azért fordult elő, mert elfelejtettek szólni, hogy elfogy, vinnem kell. Akkor bölcsis tartalékból kapott. Megköszöntem. Amikor a gyerek szobatiszta lett, a megmaradt pelenkákat én is bevittem tartaléknak.
2021. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nem volt,de amikor mindenkire a mi Sudocremeünket használták,akkor azért szóltam
2021. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer nálunk is előfordult, rákérdeztem, nem értették - gyanítom, véletlen volt, biztos kapkodtak. Szerintem nem gáz, ha nem rendszeres. De érdemes minden ilyesmit megkérdezni, előrébb vagy vele, mintha találgatsz.
2021. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Még csak a beszoktatásnál tartunk, de azt látom, hogy popsitörlôbôl nem mindenkinek a sajátját használják (hacsak nem mindenki ugyanazt a márkát viszi, ami egyébként pont az, amit mi is használunk), azt mondják azért, hogy ne száradjon ki mind.

De megfordult a fejemben, hogy ha a popsitörlônél ez van, akkor lehet hogy a pelenkánál sem veszik olyan szigorúan. Nyilván az nem szárad ki, csak a gondozónak kényelmesebb egy pakkból pelenkázni mindenkit...


Remélem nem lesz ilyen, nekünk is volt olyan pelus, amire allergiás volt a gyerek.

2021. ápr. 29. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Külön polcon van a pelenka nálunk, és a gyereket kérem, hogy hozzon fogyelem, hogy jó helyről hozza, de sajnos néhe megesik, hogy másikat vesz el vagy én nyúlok félre, emberből vagyok.

Ha többszőr elő fordul szólj, vagy csak kérdezz rá, hogy elfogyott a pelus mert ez nem a tiétek.

2021. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor szoktunk más pelust ráadni, ha elfogy a kisgyereké. :)

De előfordult már olyan is, hogy a kisgyermek segíteni szeretett volna, és már automatikusan kivette a zsebből ( jellel ellátott kis pelusos zsebek, egymagasan ), és véletlenül kettőt fogott meg, így visszarakta a másikat, de akkor már véletlen a másik zsebbe rakta :)

Nálunk van olyan szülő, aki mindig más pelust hoz, mert éppen az akciós... de általában tudjuk követni, kié melyik.

Szerintem kavarodás lehetett, de kérdezz rá nyugodtan.


Illetve még annyit hozzáfűznék, hogy nálunk olyan is van, hogyha én délután 16.00ig vagyok, akkor a maradó kisgyerekek a másik szoba kisgyermeknevelőjéhez kerül, akinél lehet tényleg előfordul a pelus csere, ha esetleg bekakil,túl pisis a pelus, és cserére szorul :)


A törlőkendőt én is tapasztaltam, amikor egy másik bölcsiben dolgoztam, hogy egyet használtak... és mindig vettek elő újat, ha kifogyott.

Sajnos nem éreztem igazságosnak, hogy amíg valaki pamperst visz be, és mondjuk a kisgyereknek a bölcsibe alig van széklete, így nem

Fogy rohamosan... addig elhasználjuk más kisgyerekre, aki folyton 2-3x bekakil egy nap...és ő meg lehet behozza a leggagyibb szétmálós törlőkendőt.

Ezért igen is szólni kell! Mert van ilyen sajnos...

2021. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velünk előfordult, amikor helyettesítés volt, két számmal kisebb pelust adtak rá és csodálkoztak, hogy alvás közben átázott a ruhája. Csak itthon láttam, hogy milyen pelus van rajta. Másnap kértem, hogy legközelebb a saját méretét adják rá.
2021. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!