Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Mit gondolsz arról, ha valaki örül, hogy bölcsibe megy a gyereke?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal rosszabb ha a gyermek élvezi/élvezné, anyuka meg sír... A gyermek igényeit kell nézni. Ha ő jól érzi magát akkor a szülőnek is jól kellene...
2021. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baj nincs ezzel. Nekem pl vegyes érzelmeim voltak. Rajta látszott már hogy kell neki a társaság, unja a fejem. Hamar meg is szokta és szeret menni. Emiatt örültem. Meg azért is mert ott sokkal jobban eszik. Sokat dicsérik.
2021. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi rosszat nem gondolok. Az anyuka örül, hogy egy kicsit újra elkezdhet felnőtt életet élni és a kicsinek is jót fog tenni a kortársi szocializáció.
2021. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is örülnék, örültem is 😃
2021. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baj nincs vele, minden nagy lépés egy örömteli dolog, főleg ha a gyerkőc igényli a társaságot és könnyen be is szokik. A szocializáció jó dolog. A saját kis kortársaival van, játszik, mindenféle jó dolgokat csinálnak. Miért ne örülne ennek a szülő?
2021. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is örültem, de eddig nem merült fel bennem, hogy ezzel baj lenne :D Mit kéne gondolni? Szerintem normális dolog, ha a szülő örül, hogy részben visszakapja a korábbi életét, de a gyerekének is jó dolga van közben.
2021. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az a furcsa ha anyukai sir ezen es nem akar leszakadni a gyerekerol semmilyen szinten.
2021. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kicsit gyenge a kötelék ilyenkor

Normális valahol mert mai kor kihívásai előnyei szempontjából vonzó lehet felszabadulni egy nőnek és önmaga lenni újra

De ez kissé előtérbe helyezi a nő igényeit az anya elvárt igényeivel szemben

Hasonló cipőben járok bolcsibe négy az életbe nem hittem volna hogy így fog fájni de nem mutatok neki ebből semmit

Tanitgatom hogy ez neki jó lesz én is próbálom így felfogni

De ha elég erős a kotelek és az ember életének a gyermeke a központja (nem vetekszik mással és ne legyünk álszentek), akkor nem kene kifejezetten örülni ennek főleg az önös érdek szempontjából

Kövezzetek meg de véleményt kerdeztek és leírtam a sajatom .

2021. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!