Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem tudják elaltatni a...

Ha nem tudják elaltatni a gyereket a bölcsiben, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom ordít egész nap, és majd otthon kidol. :/
2021. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Erre én is kíváncsi vagyok. Nem hiszem hogy bekövetkezne amit 1 ír mert már 2szer volt rá precedens hogy nem aludt, de semmi baja nem volt utána. Még csak hamarabb se aludt el. Nagyon nehezen altatható délután. Ha minden jól megy hamarosan eljön au első bent alvás.
2021. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Az enyém elvan egész bölcsi végéig, akkor kezd balhézni, amikor megyek érte. Addigra már elég fáradt, úgyhogy a legkisebb szarságon is képes sírva fakadni. Szóval nem a bölcsi szív vele, hanem én.
2021. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De akkor nem mondják, hogy vigyem el ebéd után? Mit csinálnak vele, amíg a többiek alszanak?
2021. okt. 19. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Az én fiam ha nem aludt, akkor hagytàk mese könyvet nézegetni. De ritkán volt úgy, hogy nem aludt.

(Budapest xi kerület)

2021. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kisfiam nagyon nehezen alszik itthon, akkor is csak késő délután. Remélem nem lesz gond. A héten kezdi az ottalvást.
2021. okt. 19. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
A lányom kapott képes könyvet, kicsit messzebb tették az ágyát a többiektől és csendben lapozgatta alvásidőben. Ébredéskor felült velük egyidőben, hazajött délután és este 8-9 között elaludt. Nem volt ilyen szankció, hogy hazaküldik alvás helyett.
2021. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, dolgozol, nem várhatják el hogy elvidd.
2021. okt. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

8, még az oviban is bepróbálkoznak ezzel, hogy vigye haza anyuka 🙈

Nem jogos, nem szép, de ez a gyakorlat.

2021. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Az én fiam itthon nem hajlandó aludni ebéd után, a bölcsiben meg lefekszik, és màr alszik is. Tudja, hogy ott ez a rend.

Szóval egyáltalan nem biztos, hogy nem fog ott aludni.

2021. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!