Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan tudnám elaltatni?

Hogyan tudnám elaltatni?

Figyelt kérdés
A fiam 6 hónapos, jön a foga. Órák óta próbálom altatni sikertelenül. Enni nem akar, adtam már neki Nurofent is, de hiába. Ha berakom az ágyába, ordít. Csak akkor hagyja abba, ha felveszem. De hát egész éjjel nem lehet a karomban. Van vmi, ami segíthet?

2021. júl. 7. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Szopik vagy tápszer? Ha utóbbi, akkor próbáld meg itatópohárból adni, lehet a vákuumszívás is fáj most neki, azért nem akar enni, pedig éhes. Ha pedig nagyon álmos, majd úgyis aludni fog.
2021. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem lehet a karodban? Dehogynem. Nálunk is felváltva fogtuk a férjemmel, egész éjszaka halkan jajgatott, mondjuk kicsit idősebb volt, egyszerre jött mind a 4 örlőfoga. Had legyen testközelben, neki most ez a legjobb a fájdalom csillapítására. 1-2 nap és jobb lesz. Nappal kicsit többet fog aludni, akkor tudsz vele együtt pihenni.
2021. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Vedd magad mellé,vagy altasd magadon. 6 hónaposan még javában rajtam aludt ha nyűgös volt vagy fájt neki. Sokkal nyugodtabb volt és aludt is.
2021. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van egy kétéves testvére, akivel úgyszintén kell foglalkozni. Így sajnos nem olyan egyszerű. Rajtam nem alszik el, már próbáltam.
2021. júl. 7. 22:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha nagyon fáj neki nem biztos , hogy használ bármi át kell vészelni :( ha adtàl fájdalom csillapítót nem tudsz mást... add neki ahogy kell és amint lehet ,közben kenegesd dologéllel ... ha oldalt jönne a foga rakhatnàl meleg sópárnàt is , de ilyenkor gondolom az első jön arra nem tudom hogy lehet oda tenni ,de egy próbát megér:/ kitartást ki fog bújni!
2021. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használ a nurofen akkor mást nem tudsz tenni mint hogy fogod.

Kislanyomnak egyszerre jött a 4 őrlődik foga,szörnyű éjszakáink voltak. Egyedül nevelem,fogtam egész éjszaka,vagy rajtam aludt,és úgy én is tudtam picit pihenni

2021. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A meleg se segit, most mi is szenvedünk emiatt
2021. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányom nem volt nagyon fogfájós de amikor jött az első foga csak úgy aludt el ha bekentem Dentinox-szal.
2021. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a dologel használt mikor jöttek a fogak. Az enyhítette neki aludt utána. Kitartást
2021. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell mindenért ölbe venni, el lesz kényeztetve..
2021. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!